Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 évesen sok mindenről lekéstem?

28 évesen sok mindenről lekéstem?

Figyelt kérdés
Igaz hogy a koromból külsőre letagadhatok 8 évet is. De azt látom hogy más 28 éves nők előrébb tartanak, mint én pl. házasság, gyerekek.
2019. jún. 15. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
A,dehogy! En sokkkal tobb vagyok,en nincs ferjem,gyerekem,es most iratkoztam be egyetemre is meg csak.
2019. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
most végzek egyetemen, semmi gyerek, semmi házasság (kapcsolat van). nemsokára összeköltözöm a barátommal és elkezdek dolgozni (hivatalosan még 1 percet se dolgoztam). nem szoktam magam másokhoz mérni, a saját tempómban haladok és nem érzem, hogy bármiben is előrébb kéne lennem.
2019. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nekem most barátom sincs. :(
2019. jún. 15. 18:09
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Én 35 vagyok, de nem érzem úgy, hogy lekéstem bármiről. Eddig tanultam, munkám sokáig csak hébe-hóba volt. Most azonban 2 éve dolgozom. Engem is néznek 25-nek is. Mi hajadon, gyermektelen nők később öregszünk. Az idióta társadalmi nyomásra adni pedig olyan, mint a diktatúrának alávetni magunkat.
2019. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
#3 akkor majd lesz. én mielőtt összejöttem a mostanival, 5 évig szingli voltam. így hozta a sors. az, hogy most nincs senkid, nem jelenti azt, hogy nem is lesz ;)
2019. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
27 vagyok, dolgoztam eddig is, de az csak az onfenntartasra volt eleg, nemreg kezdtem az egyetemet, hogy vegre az alomszakmamban dolgozhassak, es valoszinuleg tanulni fogok meg jo par evig. Haz nincs, hazassag sincs, de majd jon minden idovel.
2019. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, van még időd mindenre, én is 31 évesen szültem az első gyerekemet.
2019. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Inkább az a ritka ma már, ha valakinek 28 évesen már családja van, pláne saját háza/lakása. Az utóbbi 10 évben nagyon kitolódott a családalapítási életkor, egyáltalán nem vagy még elkésve semmivel.
2019. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

27 évesen végeztem el az egyetemet, jóval több időbe telt, mint kellett volna. A végzettségemben csak 1,5 éve dolgozom, most vagyok 29 éves. Se barátnő, se gyerek, se saját lakás, se vagyon, semmi. :)


Jelenleg is tanulok, hétvégente tanfolyamra járok, szeptembertől kezdek egy levelező egyetemi szakot munka mellett, ami 3,5 éves. De az is lehet, hogy mindent felégetek magam körül, otthagyom a szakmámat, és belekezdek valami teljesen másba. Engem ennyire érdekel a konvencionális társadalmi elvárás...


Mit jelent, hogy valaki előrébb tart? A család, gyerek az egy cél, amit el kell érni? Miért kellene? Mert mások azt mondták? Felesleges ezen stresszelni, mert úgyis találsz mindig olyan embert, aki a te fogalmaid szerint előrébb fog tartani, mint te, jelentsen bármit is az, hogy "előrébb tart".

2019. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

25 múltam nem olyan rég, és elég sokszor felvetődik nálam is a kérdés eléggé.

Egyébként szerintem ez sok mindentől függ.

2019. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!