Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek lekéstem mindenről...

Szerintetek lekéstem mindenről 21 évesen?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és eddig egyáltalán nem volt társasági életem, a barátok kikpotak, új kapcsolatokat nem nagyon tudtam kialakítani. Kimaradt eddig az életemből a bulizás, barátokkal való szórakozás, úgy érzem hogy már ki is öregedtem ezekből a dolgokból. Úgy érzem hogy elpazaroltam a fiatalságomat az önbzalom hiányom miatt, és már nem tudom bepótolni ezeket a dolgokat :(

2015. nov. 25. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, azért csak nem vagy öreg 21 évesen. :D
2015. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne tudd meg mennyire öregnek érzem magam. Jó tudom ez legyen a legnagyobb problémám, de az hogy eddig nem éltem ki a fiatalságomat megemészt, mert az évek meg telnek, és most döbbentem rá hogy mennyire nem éltem meg ezeket a dolgokat
2015. nov. 25. 18:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor én már nem mondok semmit sem 22 évesen 1.5 éves gyerekkel magam mellett...
2015. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21 évesen is elkezdhetsz bulizni. Élheted az életed, senki sem tart vissza...
2015. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Dehogyisss :DDD Tizenéves koromban én se foglalkoztam ilyenekkel, bőven bepótoltam az elmúlt pár évben, 21 évesen még bazi fiatal vagy, nem kell ilyeneken gondolkodni már most, nyugalom.
2015. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát kezdj el bulizni most, mert olyan 24-25 felé valóban kiöregszel a tinibulikból, diszkókból, de azért természetesen utána is megy a kocsmázás, fesztivál, kinek mi tetszik. Nem maradtál le semmiről. Sokan egyébként 30 felett jönnek rá, hogy nem buliztak, ilyenkor a bátrabbak nekiállnak és elkezdik és ők sem röhejesek feltétlenül, de azért akkor már tényleg gáz elkezdeni a bulizást.
2015. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok és akár én is kiírhattam volna a kérdésed. Szerintem még van pár évünk, aztán annyi. (F)
2015. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

19 vagyok. Egyszer nem voltam még buliban. Szűz vagyok, sosem volt barátnőm. Az én legjobb barátságaim másoknak max haveri szint lenne

De nem érzem azt, hogy elpazaroltam a fiatalkoromat.

2015. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne legyetek pesszimisták. 30 éves vagyok, és 18 éves korom óta bulizom. Amikor nem volt kivel mennem, társkeresőről kerestem bulizós partnert. Egyedül nem jó bulizni, csak ha nagyon lazán tudsz ismerkedni. Bár ha egyedül mész mégis, ajánlom a szingli partykat, ott biztos találsz valakit.
2015. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az USA-ban elég komolyan szokták venni a fiatalokkal kapcsolatos alkoholfogyasztást, szórakozóhelyeken lévő bulizást stb. Gondolom azt tudod, hogy ott 21 évesen lehet elkezdeni inni. Hogy 21 évesen késő-e? Viccelsz?
2015. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!