Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Még csak 15 éves vagyok, de...

Még csak 15 éves vagyok, de úgy érzem, lekéstem mindenről. Hogy verjem ki ezt a gondolatot a fejemből?

Figyelt kérdés

Segít jobban megérteni a kérdést, ha elolvassátok ezt, ezt is én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Szóval röviden az van, hogy hónapokkal ezelőtt lefogytam egészségesen 10 kilót, mostanság viszont majdnem mindent visszahíztam, amit nagyon nagyon bánok, erőm viszont nincs újrakezdeni.


Folyton a szar csodadiétákon meg ilyen-olyan léböjtökön gondolkozom, mert siettetni szeretném a dolgot. Csak arra tudok gondolni, hogy ha lefogyok egy ilyennel mondjuk 10 kiló vizet és izmot, utána viszont egész életemben egészségesen étkezem, fogynék zsírból is és nem híznám vissza. Szóval kb. tök ugyanazt csinálnám, mint az egészséges fogyásnál, csak gyorsabban. Aztán folyton rájövök, hogy ez egy rohadt nagy baromság, és ne cs*sszem már szét a szervezetem, ha normálisan is le lehet fogyni.


Viszont itt a nyár, most megyek majd gimnáziumba és ismerkedem a jövő évi osztály- és sulitársaimmal, és szeretnék jó benyomást tenni rájuk. Persze, nem minden a külső, de én így hihetetlenül szarul érzem magam a bőrömben, és ezt nehéz elviselni. Már kb. össze vagyok omolva, mert voltam olyan hülye, hogy feladtam és most kárba veszett a munkám. Igenis megdolgoztam azért a -10 kilóért, kiegyensúlyozott, boldog és lassan már elégedett is voltam, kezdett megjönni az önbizalmam. Most pedig rosszabb a helyzet (lelkileg), mint előtte.


15 éves vagyok, még nem volt barátom. Úgy érzem, hogy MOST kell jó csajjá válnom, nem tudok várni éveket, míg szép kisportoltolt testem lesz. Pedig tudom ám, hogy másképp nem megy, ez nem 1 heti munka. Ez nem ide tartozik, de nagyon szeretnék már valakit magam mellé, aki támogat, aki szeret, aki elfogad és akit én is szerethetek. De így nem megy. Talán nem is az alakommal van a baj, hanem a gondolkodásmódommal, ami pedig hat a kisugárzásomra. Mert nem vagyok tehén, csak most hájas és löttyedt, ezen pedig változtatnom kéne.


Valahogy fel kéne állnom, DE NEM MEGY. Komolyan nem tudom, hogy mit csináljak. Persze, nem kéne túlspiláznom a dolgokat, meg nem kéne ennyit stresszelnem, simán egyek egészségesen meg mozogjak többet...ja, ez így szuperül hangzik. Nem is tudom amúgy, hogy miért írkálok ide. Nekem kell segítenem magamon, mert más nem fog, de hogy kezdjek neki? Mit csináljak..?


Bocsánat mindenkitől, hogy írtam egy újabb teljesen értelmetlen kérdést.


2011. jún. 13. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy panaszkodsz, inkább emeld fel a hátsód, és menj futni, bringázni, stb. :) Hajráááá!
2011. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Húúú :D ez hosszú volt. Nem tudom eldönteni, hogy nézel ki nekem ezek a számok semmit sem mondanak.


Itt el tudod olvasni az én történetem ha kíváncsi vagy rá: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

Csak azóta már 80kg vagyok :)

2011. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én szívesen megduglak
2011. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is nyugi, nem attól függ, hogy "jó csaj" leszel-e a gimiben, hogy hány kiló vagy. A múlton meg felesleges rágódni, így sikerült, ez van. Semmivel sem lesz jobb ha szomorkodsz miatta. :)

Nem akarsz valami mást (is) sportolni? Egy kis változatosság mindig jól jön, ráadásul lehet hogy jobban élveznéd, mint a futást. Mármint nem tudom, te hogy vagy, de én szeretek futni, de ha gyakrabban (heti többször) csinálom, nekem marha unalmas, míg heti egyszer tök jól esik. :) Mit szólnál egy kis biciklihez? Vagy görkori, úszás, labdajátékok, esetleg valami aerobik (pl. én zumbázni járok, élvezetes és szuperül átmozgat). Ne azért sportolj, hgy fogyj, hanem mert élvezed! Akkor nem fogod abbahagyni utána.

Az étkezés meg... igen, ahhoz akaraterő kell, más sajnos nincs. Ne akarj hirtelen átállni, egyél olyanokat amik finomak, de mégis egészségesek - pl. saját készítésű gyümölcsjoghurt, zabpehely gyümölccsel, csirkemell salátával.

Hidd el, ha egyszer meg tudtad csinálni, most is sikerülni fog. ;)

2011. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!