Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van értelme az életnek...

Hogy van értelme az életnek egyedül és szeretet nélkül?

Figyelt kérdés
Egyedül csak a családom szeret, de rajtuk kívül senki más. Volt egy rövidebb "kapcsolatom" is, amiben viszont bántalmazva voltam. Ezek után azt gondolom hogy én nem érek semmit senki szemében sem. Sok ismerősöm boldog évek óta a párjával, én meg senkinek sem kellek, csak átverni tudnak, mert nekem nincs becsületem senki szemében. Úgy érzem 27 éves nőként már le vagyok maradva.
2019. jún. 19. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy lemaradva. Én 34 évesen ismertem meg azt, akivel azóta is együtt vagyok, lassan 10 éve.

Inkább annak örülj, hogy van szerető családod legalább, mert van, aki tényleg egyedül van, és úgy várja a társat. A negatívumok keresése helyett kezdd el a pozitívumokat meglátni. Magadban is. ha egyedül nem megy, akkor megfelelő terapeuta is segíthet, hogy túljuss a bántalmazó kapcsolatodból fakadó problémákon, negatív énképen stb.

2019. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kolléganőm 40 évesen találta meg a párját, addig nem volt senkije, összeházasodtak és boldogan élnek. Soha ne add fel.
2019. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy lemaradva. Ismerek valakit, aki hasonló helyzetből indult, de még az is benne volt, hogy szülei is bántalmazták lelkileg, nagyon-nagyon sokat. Volt egy bántalmazó párkapcsolata, ami után azt mondta, hogy ő nem ér semmit és senki nem kell neki soha többet. Nagyon-nagyon fájdalmas. Kérj segítséget, fordulj segítségért, ne írd le magad, ne hagyd, hogy rosszindulatú, bántalmazó ember(ek) miatt menjen tönkre az életed, azért ne élj lehetőségekkel, mert ez történt...
2019. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

33 vagyok, pont ugyanígy. A családomon kívül sose szeretett senki, egy normális kapcsolatom se volt, sőt alig volt egyáltalán kapcsolatom. Nem igazán érdeklődött irántam soha senki. Egyetlen ember van, aki közel állt hozzám nagyon sokáig (ellenkező nemű, de sose volt köztünk semmi), vele is mostanában kezdünk távolodni:(.

Mostanában döntöttem úgy, hogy változtatni akarok, elkezdtem pszichológushoz járni, még nem tudom, segít-e, de még reménykedem.

2019. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbálj a pozitív dolgokra fókuszálni az életedben. Esetleg keress fel egy kineziológust, nagyon sokat tudnak segíteni és olyan dolgok derülnek ki amikre nem is gondoltál volna. Fedezz fel új dolgokat az életeben, tűzz ki magad elé célokat és érd el őket. Szervezz magadnak programokat ahol új embereket ismerhetsz meg. Ha itt az idő, az igazi is be fog toppanni, ne aggódj:).
2019. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!