Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sehogy sem találok párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy sem találok párt magamnak. Hogy tudnék változtatni? Eddig egy barátom sem volt.

Figyelt kérdés
Lassan 17 éves leszek, a baráti körömből mindenkinek vannak már tapasztalatai, nekem pedig még nem volt senkim. Ezzel nem lenne probléma, de úgy érzem szükségem lenne valakire, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Egy értelmes lánynak tartom magam, de sajnos a mai világban nem ez a legfontosabb szempont.. kinézet, alak..pénz. Utálom ezt. Ti mit tennétek a helyemben? 16/L

2019. febr. 2. 23:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Ne siettesd

Majd eljon az ideje

A noverem most 19 es elso baratja a mostani es k tálat olyat aki tokeletes lett volna neki szoval nyugii

2019. febr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ó jaj kislány, ezzel nem vagy egyedül. Én 18 éves csajszi vagyok, és soha nem volt senkim.
2019. febr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Na mi van csajok, nincs ki veletek foglalkozzon, de jó dolgotok van...


23/egy érett szűz férfiú!

2019. febr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális vágy így a tinikor közepén, vágysz rá, de nincs feltétlenül szükséged rá még. Csak légy türelmes, nem vagy lemaradva semmiről, légy önmagad, barátkozz, lehet találsz majd valakit, akivel szimpatikusak vagytok egymásnak. Nagyon soknak fontos az alak meg a pénz, de nagyon soknak nem. Ezt nem tudod így általánosítani. Barátkozz a megfelelő személyekkel.
2019. febr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Lassan 19 leszek és ugyan ilyen helyzetben vagyok mint te😂 Még nem volt barárnőm se, ami alapból még nem is lenne gond csak érted, ennyi idő után már kicsit kijárna egy kis öröm.

Szerintem értékelendő ha egy lány értelmes szóvao ezt sem értem :/

2019. febr. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
itt mennyien egymásra találunk...:D foreveralone 18/F
2019. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6! Bár tényleg így lenne! F
2019. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mintha csak a saját kérdésemet látnám, amit nem rég raktam fel. :D https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..
2019. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az értelem háttérbe szorult, helyette jöttek a látszat dolgok a divattal karöltve. Kifelé minél tökéletesebb életet mutatsz, annál több esélyed van egy kapcsolatra. A kinézet, alak fontossági szempontja egy megtetszésnek nem csak a mai világban van így. Külső megfog, belső megtart. A pénz meg többnyire a nőknél (kivételek vannak, blablabla) lett szempont. 17/F
2019. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
En 20 vagyok de volt már 4 barátnőm,most is van, szerintem olyat válassz akinek már van tapasztalata ilyen téren, nem magamat ajánlom, bár ha elég jol néznél ki lecserélném rád:)
2019. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!