Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha "nem engednek el" szórakozn...

Ha "nem engednek el" szórakozni, akkor hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

A nagyimmal lakom, de ha hívnak az osztálytársak szórakozni, akkor nem enged el. Illetve azt mondja, hogy félt engem. Egyszer mehettem amikor max 9 körül el kellett jönnöm...(Arról hallani sem akar, hogy majd hajnali 5 körül mikor már világosodik, pedig akkor lenne a legjobb)

Emiatt a barátaim kezdenek elfordulni, mert csak a suliban jöhetünk össze, illetve közösen vásárolgatni, de szórakozni nem. A suliban nincsenek olyanok akik tetszenének, vásárlás közben/utcán nem igazán lehetséges ismerkedni (amúgysem vagyok olyan), interneten megint nem akarok.


Akkor hol lehetne? Addig nem lehet párkapcsolatom amíg nem dolgozom és új emberek környezetébe nem kerülök?


21/L


2010. júl. 9. 14:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Bezzeg ő meséli, hogy 17 évesen összejött a papámmal egy mulatságon. Meg hogy hány helyen volt a barátnőivel szórakozni meg moziban meg hasonlók. Jó, az kb 60 éve volt, azóta más világ van, de így öregedjek meg? Neki ennyi idősen már férje volt meg gyereke, nekem meg még soha nem volt barátom...
2010. júl. 9. 14:31
 2/10 anonim ***** válasza:

21 éves vagy tényleg? Állj a sarkadra. Fogd magad, és mennj! Mi lesz, ha elmész? A térdére fektet, és elnáspángol?:D

Felnőtt nő vagy, viselkedj is úgy! Én beszólnék a nagyinak, hogy állítsa le magát. Attól, hogy otthon élsz, ő tart el, az élettől nem száműzhet téged, nincs joga aranykalitkában tartani.

2010. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ok, hogy félt meg idős és segíteni kell neki.

De 21 éves vagy!!!!!!!!

Meddig fogja megmondani, hogy mit tegyél és mit ne? Még férjhez nem mész?


Állj a sarkadra! Felnőtt nő vagy!


20/L

2010. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő vagy.Miért kell az engedély a szórakozásra?Én úgy éreztem amíg olvastam, mintha 15-nél nem lennél több.
2010. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Veled érzek, mert apám is úgyan ezt akarta velem, de hála a jó égnek anyám ott volt és az első bulim 16évesen volt a Zp-ben!Most 23éves vagyok és voltam mostanábban szórakozó helyeken...tényleg más csajszi,ha ezt ki számoljuk csak 7év telt el és már akkorát fodult az emberiség, hogy nem lehet rájuk ismerni.nem jó, ha társkeresőn ismerkedsz, mert ott nem tudhatod, hogy milyen fiúval beszélgetsz!a nagyidat még egy ideig bizti nemfogod meggyőzni, mert túlságossan szeret, hogy bármi bajod esen!barátkoz egy kicsivel idősebb emberekkel és mutasd be a nagidnak és benük megfog bízni így el enged majd velük szorakozni

2010. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Koncertek, színház, rendezvények, mozi.
2010. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs szükséged engedélyre,felnőtt nő vagy.

Miért nem dolgozol?Sokan dolgoznak suli mellett.

Az jó,hogy a nagyi ennyire szeret és félt,de éld a saját életedet.Ezt neki is meg kell értenie.

2010. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah felnőtt vagy, azt csinálsz amit akarsz, csak gondolj át mindent 3x és gondold át az öregebbek mondandóját is, hátha van benne valami ami még hasznodra lehet.
2010. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szórakozóhelyen fogsz ismerkedni.
2010. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát jobb lenne ezt konfliktus nélkül elintézni, jobb a béke.

Próbáld először csak korai időpontig kérni kikérőt. Ha megkapod, feltétlen tartsd be. Muszáj bizonyítanod, különben hoppon maradsz. Aztán egyre könyörögd ki, hogy egyre tovább és tovább maradhass.

Persze betokosodott idősebb emberekkel (remélem a nagyid nem ilyen) nem lehet mit kezdeni, állj a sarkadra.

2010. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!