Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek az segít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek az segít elfelejteni valakit ha elkezdtek ismerkedni, szórakozni? Fiúk, vélemények?

Figyelt kérdés

Max csókot értem ez alatt. De benne van a dologban az is, hogy kifogok egy kanos fickót aki többet akar. :| Mégse egy sufniban akarnám elveszíteni...


20/l


2011. szept. 13. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen szűz vagy. Gratulálok! ..de komolyan. :)
2011. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem ez volt a kérdés.
2011. szept. 13. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha el szeretnél valakit felejteni, nagyon jó ha minél többet eljársz a barátnőiddel, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy jó ha egyből valakinek a karjaiba dobod magad! Először csak szórakozz, kapcsolj ki, érezni fogod mikor jön el az ideje az újnak. Persze kavarni lehet, de az egy éjszakásakat nem feltétlen ajánlom!
2011. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy a pénz nem boldogít... Engem igen. Ha veszek valami új dolgot, ideiglenes felvidít. Itt nem méregdrága ruhákra gondolok, egy aprócska, szép dísz, vagy akármi.
2011. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tajparaszt ***** válasza:

Én pasi vagyok ha felejteni akarok ismerkedek.

Minden haveri körben lévő programban részt veszek.

Nem fogsz feltétlenül sufniban kikötni.

2011. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első ne egy ismeretlennel legyen, hanem valakivel akit szeretsz!
2011. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21:49 Engem is! *.* Tegnap vettem is vaterán egy medált és nem is volt annyira drága, még akarok venni pár hasonló cuccot. Kár, hogy ezek csak egy ideig boldogítanak.
2011. szept. 13. 21:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Na azért írjatok még van valami bevált módszeretek, mert ennyire gazdag nem vagyok.... :D
2011. szept. 13. 22:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó kis közhely, de az idő segít csak igazából, ha igazán komoly szerelmi bánatod van, lényeg hogy menj társaságba mindenképp próbáld ne elhanyagolni magad, próbáld kiverni a gondolataidból tudom ez a legnehezebb de azzal hogy a napi 24-ből 20-art rá gondolsz csak magad alatt vágod a fát. Próbálja gyengeségeire koncentrálni, ha kell legyél dühös teljesen mindegy, ilyenkor önzőnek kell kicsit lenni, később hamár feldolgoztad úgyis helyére kerülnek a dolgok benned. + Ha minnél előbb megismerkednél valakivel az segítene, szerelmet egy új szerelemmel lehet semlegesíteni, csak kérdés hogy megadod e az esélyt? Lehet még jobb is lenne
2011. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!