Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak el kellet utazni...

Páromnak el kellet utazni munka ügyben, nekem meg majd megszakad a szívem?

Figyelt kérdés

Párommal egy munkahelyen dolgozunk, csak más-más részlegen, ami tök jó, mert együtt megyünk-jövünk, de mégsem unjuk meg egymást, mert van hogy napközben csak ebédkor találkozunk.


Konkrétan tegnap délután derült ki, hogy még tegnap este ki kell "ugrania" Olaszországba egy partnerhez, szerencsére nem kell sokat ott lennie, ma éjszaka vagy max vasárnap hajnalra haza is ér. De ami engem nagyon bánt a dologban, amitől szinte szabályosan rosszul vagyok, hogy én is mehettem volna simám vele (ilyen téren rugalmas a cég, mehet vele kb bárki), de 1. nekem ma be kell mennem dolgozni, 2. van egy kutyánk akit nyilván másfél napra nem lehet itthon hagyni, bár az egyik kutyás szomszédunk biztosan bevállalta volna. De mindegy is.


Párom felhívta az egyik gyerekét hogy nem lenne-e kedve vele menni, aki persze egyből rávágta hogy persze hogy megy. Annak örülök hogy párom nem egyedül ment, mert annyi km-t levezetni egyedül nem túl biztonságos, de az hogy nem én mehettem vele, annyira rossz érzés. Főleg hogy nem is járunk el soha sehova, évi egy nyaralás de ennyi. Semmi 1-1 napos kirándulások vagy ilyesmi, csak a munka munka munka. És ez legalább egy élmény lett volna, azért nem minden nap utazik az ember Olaszba.


És akkor látom a facebookra kitett képeket, meg küldi messengeren is a pózolós képeket hogy odaértek, én meg annyira rosszul érzem magam hogy hihetetlen.


2019. jún. 29. 07:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát, remélem legalább a párod jól érzi magát.
2019. jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan erre mit kellene mondani?

Te magad mondtad, hogy NEM TUDTATOK volna megoldani.

( amugy szerintem a kutyat siman ralehetett volna bizni valakire+te is kivehettel volna egy napot).

A lenyeg, hogy megtudtad volna valahogy oldani csak nem gondoltkodtal gyorsan, vagyis most utolag utalkozni meg sz.rul erezni magad semmi ertelme nem lenne.

Miert nem mondod meg a parodnak, hogy ha legkozelebb ilyen lehetosege lesz, akkor egyutt menjetek?

Meg egyebkent is.

Az hogy nem jartok sehova, az valahol rajtatok mulik, nem kell arra varni, hogy a munkahelyen adodjon egy ilyen lehetoseg, csak fogjatok magatokat es elmentek valamerre ( nem feltetlenul kulfold), akar mozi vagy strand vagy kirandulas, vagy barmi.

2019. jún. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy? 10?
2019. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3-es a munkahelyet nem tudtam volna megoldani, mert szombatonként az én részlegemen csak egyetlen ember van benn (én vagy a váltótársam, senki más nem ért hozzá ) és mivel a váltóm épp a Balcsin nyaral, nem tudott volba bejönni, pláne hogy tegnap este derült ki ez az egész.
2019. jún. 29. 08:32
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Élmény x km-t autózni, dolgozni, visszajönni?
2019. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Ütemezzetek be egy-két hétvégét a nyáron amikor elmentek valahova kettesben, ahol jól érzitek magatokat együtt.
2019. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Arról, hogy nem mentek sehova, csak mu ka, munka, mu ka, csak és kizárólag ti tehettek. Nem hisztizni kell, hanem megszervezni legalább havi 1 kirándulást.
2019. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Depizel mert elment tegnap, mindjárt otthon lesz és helyetted a gyerekével ment... Leírtak alapján gondolom már nem vagy gyerek, úgyhogy próbálj meg nem úgy viselkedni.
2019. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Ne irigykedj, mert besárgulsz.
2019. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Atyaég ezt a nyifogást.
2019. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!