Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mindenki azzal...

Mit tegyek ha mindenki azzal piszkál hogy nincsen pasim? 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Sokaknak azért sír a szája hogy a szülei eltiltják a barátjától stb, így furcsa lehet de engem egyfolytában azzal csesztetnek itthon hogy miért nincs pasim. Nem vagyok szerelmes senkibe, de már kezd gáz lenni a helyzet lassan 17 leszek. Már arra gondoltam összejövök az első pasival aki "szembejön"

Testvéreim is csak erről tudnak beszélni, olyan nyomoréknak érzem magam, néha azt hiszem örök életemben szűz maradok. Szerintem anyám azon aggódik hogy nem vagyok-e leszbikus, de nem merem mondani neki hogy nem mert az olyan feltűnő hogy úgyse hinné el...

Hogyan állítsam le őket?


2019. júl. 2. 23:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Hasonlóan voltam engem fiúként apám cseszegetett,de anya leállította.Amúgy szerintem ne foglalkozz velük,ha azt hiszik lezbikus vagy mond meg nekik,mindenki azt hisz amit akar.Az első palival aki szembejön ne állj össze,rossz ötlet,nagyon...
2019. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Bárcsak ne lett volna pasim ennyi idősen. Bánom az első kapcsolatom. 15 évesen én is kötelezönek éreztem. Mai napig bánom és mindenki az akkori exemmel általánosít. Ha pasit is akarsz ilyen fiatalon az úgy se lesz komoly, vagy ha komoly is a kapcsolat akkor sokáig úgy se tart. Bár ismerek kivételt, akik már 15 évesen összejöttek és 7 év után is együtt vannak,de ez nagyon ritka. Értesd meg velük ha felhozzák, hogy nem vágysz arra, amit a körülötted lévők csinálnak. Komolyan mondom bárcsak ne lett volna 15 évesen már pasim. Kis csipszar, buta, felelőtlen voltam, akit még az anyja se fogott vissza. Akkor kezdj csak kapcsolatba, ha te is komolyan akarod! Fiatal vagy még nem vagy semmivel sem elkésve, sőt!
2019. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
94%

Hmm, beszélj valami fiúkról, hogy tetszenek, talán lenyugtatod, hogy leszbikus nem vagy.

De amúgy szerintem nincs hozzá közük. Ha lenne valaki, akkor meg az lenne baj lehet.

Fura helyzet.

2019. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Mondd meg nekik:

Te fontosabb dolgokra koncetralsz mintsem arra hogy legyen egy baratod.Azzal meg raersz boven,koszonod szepen de legyenek szivesek es szalljanak le a temarol.Azt pedig ne csinald hogy a nyomas miatt osszejossz az elso pasival akivel tudsz! En tisztellek es hidd el jol van ugy ahogy van! Nem muszaly legyen pasid! En 20 evesek vagyok en 15 evesen ismertem meg de valahogy volt egyf ura erzesem akkor.Nem tudtam mit jelent.Szeptemberben lesz hogy 5 eve egyutt vagyunk,de hidd el ha o nem jott volna nem igazan lett volna kapcsolatom.Szegyenbol osszejottem akarkivel...hidd el!ez nagyobb szegyen volt minthogy meg szuz voltam es nem volt pasim! Jo csaj vagy ! Ne engedd hogy belerangassanak,majd ha eljo az aki kell neked akkor osszejottok,addig ne csinalj butasagot!

2019. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Tesódéknak mondd azt hogy nem mindenki akarja magát hetente mással meg dugatni. Ilyenkor általában mindenki csendbe marad.
2019. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
En 16 voltam amikor osszejottem a mostani parommal,azota van egy gyonyoru kisfiunk es nemsokara eskuvo. De nem eroszakbol! Nekem soha nem firtatta senki,meg en is nagyon fiatal voltam annyi hogy soha nem banom meg. Elotte volt meg egy pasim na azt banom nagyon. Akarki akarhogyan erolteti majd azzal gyere ossze akit ugy erzel es ne azzal aki szembe jon. Nem szabad semmit eroltetni,lehet hogy egy eletre kiabrandulnal ha csak kinbol jonnel ossze barkivel
2019. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, jól estek ezek a kommentek!

Amúgy a testvéreimnek jól működő több éves párkapcsolata van, az én koromban mindegyiknek volt már valakije, ha nem is olyan komoly. Ezért is érzem hogy le vagyok maradva...

2019. júl. 2. 23:46
 8/26 anonim ***** válasza:
53%

"olyan nyomoréknak érzem magam, néha azt hiszem örök életemben szűz maradok. "

Miért kell szexualitás szempontjából megközelíteni? A szüzesség elvesztéssel akkor sem kéne még foglalkoznod,ha lenne valakid.

2019. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Ez baromság. Nem is értem mi van ezzel a világgal. Ha van az a baj ha meg nincs az. Ne törődj senkivel. Használd ki, hogy fiatal vagy és éld most az életed.

Amugy én 24 éves nő létemre egyedülálló vagyok és így érzem jól magam.

Ne hagyd, hogy mások irányítsák az életed. Nem maradsz le semmirol. Így alakult azt ennyi.

Minden jót neked!:)

2019. júl. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
12%
Miért írsz ki troll kérdést?Már ott ellentmondasz magadnak.Legalább hihető dolgot hazudnál.
2019. júl. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!