Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincsen egy barátom se?...

Miért nincsen egy barátom se? Az osztályban mindenki szivat és csak röhögnek rajtam, mi baj van velem?

Figyelt kérdés
Normális 13 éves fiú vagyok és nem merek vissza ütni például ha ide ütnek az osztálytársaim mindig szivatnak és olyanokat mondanak hogyha a helyedben lennék megszünnék létezni meg ilyen dolgokat és ők tennének is ezért minden nap sirva kell hazajönnöm az iskolából tudom nem szép mert fiú vagyok mit tegyek?

2015. márc. 26. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én is így kezdtem... üss vissza mert én igy hogy halmoztam magamban agresszív lettem. ha egyszer kétszer meggyepálnak az ezzel jár... csak ne legyenek komoly sérülések.

(több ember ellen nem szégyen veszíteni)

ha gondolod írj és megbeszélhetjük a dolgot

2015. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jegyezd meg: ha nem ütsz vissza, ha nem mutatod meg nekik, hogy nem piszkálhatnak, akkor mindig piszkálni fognak, mert aki könnyen sebezhető és nem védi magát, azzal ezt teszik.


Amin megvéded magad, amint visszaszólsz, amint visszaütsz és ha még nincs is nagy önbizalmad, de azt MUTATOD, akkor ki fogod érdemelni a tiszteletet! Máshogy nem! Mutasd meg nekik, ez a egyetlen megoldás!

2015. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Én annó szóltam az ofőnek és rendet tett. Igaz nem lett barátságban senkivel, de nem is volt több cseszegetés.
2015. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Azt még hozzá teszem, én is vissza ütöttem és sokat is verekedtem.
2015. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha az ofőnek szólsz akkor is gyámoltalannak fognak gondolni..

Úgy üss vissza, hogy fenyegesd meg, hogy ne érjen hozzád többet mert kapni fog, és ezzel legyen tisztában.

2015. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Primitív, IQ-light hülye gyerekek bántanak mindenkit, akik nem olyan defektes mint ők. És a többségben gyakran ők vannak.


De kérdés például milyen iskolába jársz, mert például egy szakmunkásképzőben garantáltan több lesz ilyen, mint egy gimnáziumban.


Lehetsz akár náluk értelmesebb vagy lehetsz fogyatékos, garantált hogy beléd kötnek.


Egyrészt nem árt ha az embernek van egy kis pszichológiai tudása (de valódi, nem valami hülyeség), így jobban megtudod érteni őket; átlátni rajtuk, megérteni a viselkedésük mozgató rugóit és okosabb lenni náluk.


Másrészt disznókkal ne beszélj emberi nyelven ők csak a saját nyelvükön, a röfögéstől értenek.

És tanulj meg kiállni magadért és megvédeni magadat.


Másrészt amit meg művelnek, az többé kevésbé már a bűncselekményt határait is súrolja, nem kell szívbajosnak lenni; akár te, akár szüleid tegyetek panaszt az osztályfőnöknél rájuk.

Ha az osztályfőnök nem tenne semmit, ott az igazgató, ha az sem, az iskolának is van felettes megyei intézménye.

És ott a rendőrség is.

2015. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszi a sok valaszt csak hogy en kulfoldon elek itt nem minden egyforma az iskolákkal.
2015. márc. 26. 20:04
 8/12 anonim ***** válasza:
üsd orron az egyiket tiszta erődből ,a többi meg fog ijedni és azután nem fognak piszkálni!
2015. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem se hagynak :'-(
2015. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hülye ötlet szerintem arra biztatni, hogy üssön vissza, mert gondolom nem azért szívatják, mert olyan kemények, hogy nekimenjenek a nagyobbnak.

El fogják verni, mint szódás a lovát.

A gyengébbeket és a puhábbakat szokták szekálni. Az, hogy valakit kirekesztenek nagyon jó közösségkovácsoló erő, minél jobban próbálod magad elfogadtatni, annál erősebb lesz az egymással való viszonyuk és a kívülállóságod. Át lehet menni másik suliba, de azt ők is észre fogják venni amit az előzőben.


A legjobb megoldás az erkölcsi győzelem, ha jobb leszel ,mint ők nagyon kellemetlen ha rosszabbak lesznek abban amiért régen kötözködtek. Amúgy sem érdemes másoknak hozni az eredményeidet, hogy elismerjenek érte. Nyilván hallottad már anyádtól is, hogy el kell engedni a füled mellett a beszólásokat, de azért hozzátartozik, hogy fiúk vagyunk és a fiúk beszólogatnak egymásnak. Nyakamat rá, hogy te se vagy szent, és te is lenézel valakit, mondjuk egy kövér lányt aki a társaság lány megfelelője, te se szívesen járnál vele gondolom.

Szép akarsz lenni te sírós kislány? Akkor legyél szép...

Ott a sok olcsó trendi plázás cucc, ott a fodrász, ott a konditerem, egyél sokat egészségesen, és meg lesz az eredménye. Csak el kéne indulni pasztmek.


Engem is sokat szívattak általánosban meg gimi elején, és nekem is rossz felfogásom volt a témáról. A saját boldogulásod útján mások is úgy fognak tekinteni rád, mint akit nem lehet azzal szívatni, hogy mindenáron tartozni akar valakikhez, akik egyszerűen nem a kategóriája (de még lehet).

2015. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!