Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltem a hugomat. Mit tegyek?

Féltem a hugomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A hugom (16) egyre többet nincs itthon este és félek h baja lesz. Nem rég egy rohadt nagy hülyeségbe keveredtem és egy pasi megfenyegette a hugomat. Én szeretem őt és nem akarom h baja legyen szóval én nem örülök neki h egyedül vagy 1 barátnőjével mászkál éjszaka. De megmondtam neki h ha bántani meri akkor letépem a fejét. Velük menni nem fogok (amúgy se engedné meg :D). Ő mindig azt mondja h nem lesz semmi de mi van ha mégis? azért az a pasi nem kedvességről híres. Mit tegyek?

19/F


2010. júl. 10. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem fenyítsd be a pasit és ha még akkor is játssza a kemény legényt akkor jelentsd fel a rendőrségen!
2010. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért nem zárhatod be a húgodat, amiért te keveredtél nagy hülyeségbe. Nem tudnád az ügyet rendbe rakni? Gondolom akkor a srác sem fenyegetőzne tovább. Teljesen érthető, hogy félted, a biztonság kedvéért azért vennék neki egy gáz- vagy paprika spray-t.
2010. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!