Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » 26 éves vagyok,és a nagyszülei...

26 éves vagyok,és a nagyszüleim úgy beszélnek velem, mint a kutyával..még van olyan is,hogy azzal fenyegetőznek,hogy megvernek, vagy nekem jönnek.. Hogy tudom az ilyen helyzeteket kivédeni?

Figyelt kérdés

Nincs szándékomban elköltözni ezért itthonról, csak érdekelne,hogy milyen módszerrel lehet őket lecsitítani?

Sokszor van bennem az,hogy ha meg is ütnének, tiszteletből sem szabadna vissza ütnöm, mert én húznám a rövidebbet..de sokszor nagyon kevés tart vissza,hogy legalább fel ne lökjem őket..

Főleg nagyanyám ennyire kiállhatatlan..de a nagyapámat sem kell félteni. 11 évesen úgy megpofozott mert nem olvastam el a kötelezőt,hogy folt lett a szemöldököm fölött,és nem mertek így elengedni iskolába, nehogy felelősségre vonják őket.A nehéz természetre, és a korukra sem lehet azért mindent ráfogni.

Mellesleg volt már öngyilkosság is a családba, a fiúk 7 éve felkötötte magát, mert kitagadták, az anyámat pedig terhesen elzavarták, mert "nem úgy viselkedett ahogy ők elvárták".

Nekem van munkám,itthon is segítek amit tudok,viszont eszem ágában sincs még itt hagyni ezt a házat, csak akkor ha már biztos lábakon állok.( Egyébként ők neveltek fel, ezért élek velük. Kapcsolatom nincs, se komoly se semmilyen, albérletbe nem akarok menni.


2020. jún. 29. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem akarsz felnőttként viselkedni, akkor tűrd el, hogy hülye gyerekként bánjanak veled.
2020. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Az egyesnek igaza van. Ha tűrsz tovább, akkor ennyire tartod magad... Nőjj fel!
2020. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg egy ilyen közegből első adandó alkalommal leléptem volna. Inkább az albérlet,mint a megalázás. Felnőtt ember vagy,ne tűrd el,ha meg mégis maradsz,az a te választásod,ne panaszkodj
2020. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Vegyl egy lakókocsit és felejtsd el ezeket mint én! Utazz el messzire és dolgozz töllűk távol! Ezek csak bajt csinálnak csináltak és csinálni is fognak, hidd el én is ebbe nőttem fel. Nekik bizonyítani.. még viccnek is rossz. Messzire el kell kerülni az ilyen negatív embereket, hogy lássák még annyit sem jelentenek mint egy poros zsák a fészerben. Majd ha úgy beszélnek veled mint egy felnőttel akkor talán, addig semmit!
2020. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem költözöl el minél előbb, rámegy az életed, lelki világod, egészséged, és normális kapcsolatod sem lesz. Költözés, pszichológus, és akkor lesz remény! /Tapasztalat/
2020. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2020. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!