Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen gyakran látogatjátok a...

Milyen gyakran látogatjátok a nagyszüleiteket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 20:09
 1/6 anonim válasza:
64%
Bárcsak látogathatnám őket. Sajnos már senkim nem él. Menj minél többet hozzájuk ha időd engedi.
2020. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Most a járványhelyzet miatt nem merem,nehogy miattam legyen probléma.

Egyébként 1-2havonta szoktam 180kmről.

2020. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Anyai nagymamámhoz közelebb érzem magam, őt próbálom olyan gyakran, amennyire lehet. Ez kb heti 2-3 alkalom. Próbálok nem nagyon a nyakára járni, mert ha hozzám járnék én lehet soknak érezném magam, de láthatólag őt nem zavarja, hogy sokat járok oda.


Most a Covid miatt, kevesebbszer megyek, főleg, ha előtte más városban volt dolgom.


Apai nagymamámhoz meg ritkán jártunk alapból is, mert régen nem volt kocsink, akkor évi kb 4-5 alkalom volt, most kocsival már 2 havonta, havonta megyünk,de akkor többször.

2020. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Soha.


Apai nagyimat nem ismertem, kiskoromban meghalt, nem is emlékszem rá, pedig sokat foglalkozott velem.

Anyai nagyanyámmal nem tartom a kapcsolatot. Ismerősök vagyunk facen, és kb ennyivel le is van tudva. Évek óta nem voltam nála. Persze ennek is megvan az oka. Nem csak úgy, mert nincs közös téma. Ő megtette a magáét, én meg köszönöm szépen, ennek eredményeképpen nem kérek belőle.

Apai nagyapó már meghalt, néhány éve. Őt szerettem, de utólag bánom, hogy nem látogattam többet, amikor már egyedül is el tudtam a volt lakásunkból hozzá. Nem volt az álomnagypapa, a szokványos, nem lehetett vele sok mindent csinálni, viszont tényleg nagyon szeretett engem, csak akkoriban, tiniként a világból sem kértem, csak egyedüllétre vágytam, nem pedig nagyapónál unatkozni a tévé előtt és csöndben ülni. Pedig jólesett neki, csak az, hogy egyáltalán ott voltunk, mindketten apámmal.

Anyai nagyapámat nem ismertem, anyám kiskorában meghalt. Állítólag jó ember volt, kedveltem volna.


Él még a dédnagyanyám, de hozzá se fűznek semmilyen érzelmek. 94 éves, még él, idősek otthonában van, és anyám szerint, bár nagyanyám se semmi, dédnagyanyám mindent visz, és miatta lett olyan a viselkedése nagyanyámnak, amilyen. És nagyanyám, amióta dédim idősek otthonába került és nem gyakorol hatást nagyanyámra, sokkal normálisabb lett, nyugodtabb.

2020. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apai ágról papámat nem ismertem, mamám 2008ban meghalt.

Anyai ágról papám 2016ban halt meg. Nagymamámmal 10éve nem beszélek.

Nevelőapám részéről "mamám" tavaly halt meg, vele havonta találkoztunk. "Papám" egy igen rossz természet, lenyegében miatta halt meg a mamám. Egy öregek otthonában él, és ha akarnám se látogathatnám meg, mert megkérte az otthont, hogy hozzá senkit ne engedjenek be, senkire nem kíváncsi...

2020. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Két nagyszülőm él még. A járvány miatt erősen megritkult, de mivel egy városban élünk, jellemzően hetente találkozunk.
2020. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!