Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Apukám testvére közeli rokon?

Apukám testvére közeli rokon?

Figyelt kérdés
23f vagyok szokott nekem parancsolni hogy így meg így csináljam, szerintem ehhez semmi joga
2020. dec. 24. 16:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj hogy a kérdező nem úgy tette fel a kérdést hogy arra értelmi választ lehessen adni!


1. A kérdésbe nem írta bele hogy szomszédok nekem meg ha a kérdésre eszembe jut egy válasz nem vagyok köteles elolvasni minden választ (már csak azért sem mert felbsz hogy a normális válaszok le vannak pontozva a sggnyalások meg magas százalékon virítanak).


2. Annyit írt a kérdésbe hogy "parancsolgat" nyilván erre minden idi*ta azt fogja írni hogy "nem áll jogában" aki meg le meri írni hogy gondolkozzon el az egy utolsó paraszt. Hagyjuk már. Meg kellett volna fogalmaznia mi az a parancsolgatás. Megkéri valamire de ő ahelyett hogy megfontolja inkább parancsolgatásnak fogja fel.


3. Nem arról van szó hogy egy helyen laknak de nyilván a srác a szüleivel él ezért miért is ne szólhatna bele az életébe egy másik felnőtt is? Éljen külön háztartásban és akkor azt enged be akit akar

2020. dec. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%
11-es A hármas válaszod még mindig hibás. A kérdező is felnőtt. De abban igazad van, hogy a kérdés erősen hiányos. Bár még mindig azon vagyok, hogy semmi joga beleszólni bármibe is a számédban lakó nagybáttynak.
2020. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Erről van szó 12-es. Hajtogatod hogy nincs joga beleszólni pedig lehet csak egy tök átlagos KÉRÉSE volt.
2020. dec. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%
13-as "23f vagyok szokott nekem parancsolni hogy így meg így csináljam, szerintem ehhez semmi joga" Szerinted ez tök egyszerű kérése volt?
2020. dec. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
79%

Erről beszélt a #11-es válasz 2. Pontjában. Lehet hogy csak egy besértődött kisfiúcskáról beszélünk aki vernyog mert mondjuk bunkón megjegyezte neki ez a rokon hogy "jó lenne ha nem mindig a testvérem nyirna a füvet". Ami egy igen bunkó beszólás mert nem az ő feladata korrigálni a testvére elbszott gyereknevelését, de mégis egy tök normális kérés.


És az hogy most a kérdező úgy tette fel a kérdést hogy "szokott nekem parancsolgatni" nyilván mindenki azt írja hogy nem és csak akinek esze van az gondolkozik el hogy hm "több információt pls meet ezzel nem megyünk semmire".

2020. dec. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%
Kisfiúcska? De hát 23 éves felnőtt férfiről van szó.🤔
2020. dec. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk így csak találgatni tudunk, ezekből a minimális információkból. 🤔
2020. dec. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#16 felnevetettem, imádom az iróniád :D


#17 így van. Semmit nem írt le csak annyit hogy 23f és parancsolgat neki. De nincs bővebb infó hogy mégis mit parancsol. Így nehéz választ adni hogy a fiúcska a hisztis vagy a rokon a bunkó. :D

2020. dec. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!