Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülőt ellehet tiltani az...

Nagyszülőt ellehet tiltani az utcán való láthatástól?

Figyelt kérdés

Kedves anyósom a 3 éves gyermekemet hogy hányszor látta a 2 kezemen megtudom számolni, férjem 2 öccse ott lakik velük, az egyiknek 5 a másiknak 2 gyereke van. Anyósom és apósom megy a gyerekekért munka után az iskolába az óvodába mert a szüleik lusták. Nem túlzok, tényleg. Na már most, az utcán találkoztunk 2 szer anyóskával, kétszer tett ígéretet hogy eljön hozzánk, nem jött, betelt a pohár. Természetesen szándékosan közöltem az egyik sógornőmmel aki nem ott lakik, és tudom nem áll meg benne a szó hogy ezek után hogy a gyerekemnek ígéregeti hogy jön és nem tartja be a szavát nem leszek vele hajlandó megállni vele az utcán sem.

Szerencsére nem nagyon tudja ki ő csak várta hogy az a néni majd eljön.

Na már most azzal fenyeget hogy ő befog engem PERELNI (HAHA) hogy eltiltom. Hozzáteszem 2019 május egyik szerda napjára is ígérte akkor sem ért ide.

Ugye ezek után nem én vagyok a gonosz amiért nem fogok megállni beszélgetni, ráadásul hozzáteszem kérdezi a gyerekemtől, szereted mamát? A gyerekem felelt igen, most vett nekem pöttyös labdát ( anyukám) mivel szegény azt sem tudja hogy 2 mamája kellene hogy legyen.


2021. márc. 11. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Keress egy jó pszichológust.Kölködet meg ne foszd meg a nagyszülõtõl a te kicsinyes fasságaid miatt.
2021. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Vigyed akkor te. 7 gyerek mellett ha unoka ha nem, nem er oda ket oreg. Lehet megtudnak csinalni, csak nem akarjak. De engedj akkor te, vidd el hozzajuk. Ne legyel ilyen kicsinyes, egyessel ertek egyet.
2021. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
50 évesen öreg??? :) szerintem nem, illetve ha az ígéreteit "elfelejti" akkor ne mondjon semmit, legalább azzal nem okoz fájdalmat!
2021. márc. 11. 23:36
 4/17 A kérdező kommentje:
1# kölke az állatoknak van, nekem gyerekem van!
2021. márc. 11. 23:38
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Látom kiszūrted a lényeget;)
2021. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
50 évesen 7 unoka. Aha! Mesélj még!
2021. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Összesen mondjuk 13 unoka van :)
2021. márc. 12. 00:08
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak halkan megjegyzem, hallottatok olyat hogy egy évben 2 gyerek is születtet ugyan abban az évben? Az egyik január abmásik december :) bizony ám. Van ilyen, náluk :) főleg ha ebből élnek.. a gyerekekből. Úgy hívják romák, szépen mondva:)
2021. márc. 12. 00:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Náluk? Te is a családhoz tartozol. Majd lerendezitek! Ahogy szokásos a köreitekben.
2021. márc. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
13-7 = 6 - Akkor nektek meg ennyi van? Khmmmm....
2021. márc. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!