Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A dédmamám elköltözik idősotth...

A dédmamám elköltözik idősotthonba vasárnap.hogyan küzdjem le a félelmemet ??

Figyelt kérdés
Félek hogy erőszakosak lesznek és nem a legjobbat akarják majd neki.nagyon féltem a mamámat. De csak is kényszerből megyek ki hozzá, mert melletünk lakik. Nem birok a kozelebe menni, mert elszomorodom annyira, hogy leginkabb otthagynam. 91 eves. Hogyan küzdjem le a félelmemet ??

2021. márc. 26. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Nem, tudom.
Nekem van egy tippem
Segítek
Segitek tudom ilyenkor mit kell tenni
Mért vagyok itt ?? 🤣🤣
46 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem szeretnék beleszólni, de biztos most a legjobb ötlet? Tudod miért kérdezem.
2021. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Milyen allapotban van, apolasra szorul, vagy azert ellatja magat nagyjabol, tud egyedul enni, mosdoba menni?
2021. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
2es, kezdheted most is..
2021. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Miért kell idősotthonba költöznie?!


Azt a kis hátralévő időt miért nem töltheti a szeretteivel??


És miért pont most?!

2021. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Sajnálom a dédit! :(
2021. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Minden napra egy szoc otthon...
2021. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Az idősotthonokban látogatási/kijárási tilalom van, tehát ő se jöhet ki, és te se mehetsz be látogatni, amíg tart a covid. Ezzel tisztában vagytok?
2021. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Most őszintén, ki veszi komolyan a kérdést, ilyen szavazás mellett?
2021. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Cöcöcö, hétvégén nincs beköltözés.
2021. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
Jól időzített kérdés, a mamám ma költözött be. Ő sajnos demens (nem ismerte fel időben a háziorvosa, a szőnyeg alá söpörte a problémát). 5 hétig volt kórházban, jelenleg is benntartották volna, de a covid helyzet miatt kiürítettek az osztályát, így gyorsabban tudott otthonba költözni, mivel nem lehet otthon egyedül. Minél több ismerősnél kérdezz körbe, hogy egy-egy helyről mi a véleményük. De tényleg leírhatnád, hogy mi a konkrét helyzet, mert semmi érdemleges infó nincs a kérdésben. Mi egyházi otthont választottunk, erről a helyről csak jó visszajelzéseket kaptunk. Sajnos vele még nem, de egy ott dolgozó ápolóval tudtunk beszélni, ő nagyon korrekt volt. Amikor a szüleim beszéltek az otthonnal, mindenki nagyon készséges volt, mindent elmondtak, mindenre válaszoltak. Az a céljuk, hogy talpra állítsák, hogy minél előbb erőre kapjon. Nincs kibúvó az étkezések vagy egy-egy program alól, nem csak bedobják a szobába, hogy legyen el magában.
2021. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!