Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ennél a nagyid főztjéből,ha...

Ennél a nagyid főztjéből,ha tudnád,hogy WC után sose mos kezet ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 18:43
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
57%
Akkor nem baj ha megkóstolod, de én nem merem😁
2021. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
15%

Én így tényleg semmihez nem tudnám hasonlítani. Valamiért én szoktam pár dolgot nyersen kóstolni/ fogyasztani ( gomba, pari, csirkemell filé, hurka, kolbász, tarja )


Sokan a zölsdéget sem eszik nyersen. A filének tényleg nwm tudom mihez hasonlítani de abból is a házi meg a " bolti" teljesen más... Pl innen is megtudom különböztetni ( feldolgozásnál kb 5-6 kockát szoktam enni)

2021. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
77%
Minden húsos kérdésnél van egy elmeroggyant, aki leírja, hogy ő 20 éve nyersen eszi a húst, mert olyan jó. De az is lehet, hogy ugyanaz kommentel mindenhol. K*rva jó neki, de én meg nem egy embert ismerek aki kórházba is került nyers/átsületlen hústól. Ennyit erről.
2021. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
78%

Azért az lényeges dolog szerintem, hogy itt egy nagyiról van szó. Vagyis lehet hogy abban az időben, mikor ő gyerek volt, még csak heti egyszer fürödtek, meg hasonló dolgok. Ha ő ebben nőtt fel, akkor neki ez a természetes.

Kérdező! Te próbáld "átnevelni", ha tudod. Csak magyarázd meg neki, hogy nagyon sok betegséget el lehet így kapni, és evés, wc-zés, előtt után, mossatok együtt kezet.

Tudom hogy nem ez volt a kérdés, és én sem ennék így, de megpróbálnám a mamám szokásait megváltoztatni.

2021. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagyimnál falun patika tisztaság volt (sajnos már nem él), de hogy vécé után mosott vagy nem mosott kezet, arról gőzöm sincs, mert soha nem figyeltem. A világ legfinomabb ételeit, sütijeit nála ettem és soha nem voltam beteg az ételétől.
2021. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
#35 gondolom mosott ha patika tisztaság volt nála :)
2021. ápr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
85%
Remélem étterembe se mész, és nem eszel házon kívül. Tudod hányan nem mosnak kezet vecezes után??
2021. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
55%
#33, te nem eszed meg a kolbászt, a füstölt húsokat, füstölt halat? Mert ha igen, akkor elmeroggyant vagy a saját definíciód szerint, ha pedig nem, akkor az embertársaid szemében.
2021. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!