Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Egész nap unatkozni fogok a...

Egész nap unatkozni fogok a nagymamámnál, mert nem engedi, hogy segítsek neki a házimunkába, főzésbe, a telóm is tönkre ment. Egyedül meg nem enged el sétálni sajnos a faluba pedig 17 éves vagyok, azt mondja félt. Mit lehet ilyen mamával tenni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 06:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt mondják a szigor a lényeg a gyereknevelésbe, és hogy ők nevelni akarnak azért nem engednek meg semmit.... no komment.
2021. júl. 31. 06:29
 2/17 A kérdező kommentje:
Anyukám meg apukám azért van hogy neveljen, hülyeség, hogy a mamám és a papám is mindenbe bele akarnak szólni.
2021. júl. 31. 06:30
 3/17 A kérdező kommentje:
És bele is szólnak sajnos...
2021. júl. 31. 06:30
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát, vegyél elő egy könyvet és olvass.
2021. júl. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Keress könyveket nála és olvass. Vigyél naptejet, bikinit és napozz.

Jàrj el a boltba bevásárolni neki, vagy vele együtt, ha nem enged egyedül. Amíg vásároltok, próbálj meg ismerkedni.

Menj el pl könyvtárba, oda biztos elenged, vagy fagyizni.

Fú, de jó emlékek jöttek vissza nekem 😀

2021. júl. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Egy kicsit fura - én 13 és 14 éves korom környékén már valahogy megtanultam boldogulni egy kicsit egyedül a városban.


Nem véletlenül az erkölcseidet féltik? Gondolom, a hölgyek táborát erősítheted...

2021. júl. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok, de nem értem miért féltenek ennyire.
2021. júl. 31. 06:52
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
17 évesen nem enged el sétálni? Bár én pasi vagyok de 16évesen jogosítvány nélkül motoroztam a faluba. A mai "gyerekeket" néha még a széltől is óvják.
2021. júl. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha még főzni sem engednek (ez ugye alaptudomány lenne a megélhetéshez,) akkor ott már hosszabb távú lelki terror lehet készülőben.


Ui: egyáltalán nem engedi, hogy a FELÜGYELETE mellett elkészíts bármilyen élelt? Mert ha igen a válaszod, akkor az kóros bizalmatlanság lehet a nagymamád részéről...


6-os válaszoló voltam.

2021. júl. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Egy csomó dolog van amit ezeken kívül csinálhatsz. Csak van valami hobbyd a telefon nyomkodáson kívül


Olvasás, rajzolás, goblein, kötés, hímzés, tv nézés, történet írás, lubickolás a medencében, napozás, idegen nyelv tanulás stb


Én főként ezeket csináltam fiatalon, de még most is 30 évesen

Engem is mindig túlféltettek, múlt héten is megkaptam, hogy kocsi helyett vonattal utazzam az ország túloldalára.... 🤦‍♀️

2021. júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!