Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » 68 éves nagyapámat hogyan...

68 éves nagyapámat hogyan beszéljem le róla, hogy gördeszkázni tanuljon?

Figyelt kérdés
Fiatal korában is érdekelte nagyon a deszkázás, de akkor nem volt ideje vele foglalkozni. Ennyi idősen szerintem veszélyes volna ezt csinálni mert pl. a csontok is nehezebben forrnak már össze az ő korában. Hogyan győzhetném meg erről? Nem szeretném, hogy baja essen.

2021. okt. 2. 09:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!! Nagyfiú már, el tudja dönteni, mivel szeretne foglalkozni.
2021. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
99%
Tegyen fel jo sok vedofelszerelest! Anyukam is 68 es nagyon fitt!
2021. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbàt megér.
2021. okt. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
98%

Tudod ha mindig mindenrol le akarjak beszélni az embert akkor nagyon de nagyon csalódott lesz egy idő után befásult és apatikus nem fogja semmi érdekelni ha bezárjátok csak mert annyira féltitek, aki aktív és túlféltik az be fog egy idő után fordulni és a kapcsolatotok is meg fog romolni.


Ne lebeszélni akard, hanem teremts neki biztonságos gördeszkázást. Pl. Védőfelszerelés sisak, konyokvedo, térdvédő védőmellény és szereltess egy kapaszkodo kormányt vagy botocskát a deszkára. Legyen rajta védőmellény is amit millitary lovagláshoz használnak.


Szerintem vagány a nagypapád.


Tudod ők több nehéz dolgot éltek meg életük során olyat amire te azt mondtad volna hogy kész nem bírod, hagyd hogy élvezze az életet és hagy érezze magát fiatalnak de ugy hogy biztonsagossa teszed a deszkázást.

2021. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
1%
combnyaktörés...
2021. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Te örömmel néznéd hogy mindig mindenrol le kéne mondania az élet örömeiről is csak mert te aggodsz érte nagyon. Elso korben magadban kell helyre tenni ezt a túlféltést. Ezt mindenki megéli valamilyen szinten, én is, sőt ők is, de azért vannak a kompromiszumok hogy mindenki boldog legyen. Mert te így boldog leszel de ő nem, hogy csak a radiot hallgassa mint egy öreg papo. Amugy meg fiatal 68 éves ember még bizony fiatal. Kellenek a bakancslistak es kell hogy az ember élvezze az életet mert ez lenne az élet lényege és nem a szenvedés és lemondás és bezárkózás csak hogy ne aggódjanak a másik miatt.


Tudod láttam egy pöttöm kislányt egyszer aki dühösen kiabált a nagymamájának a hintából ezekkel a szavakkal:


Mit tettem, mit tettem nagyi?


Nem csináltam semmit! A nagymama


Cuki volt!


Szerinted ugy jó élni hogy az embert semmittevésre száműzik csak mert korulotte mindenki be van szarva? Jaj nehogy leessen a hintarol jaj nehogy essen, jaj nehogy leessen a lóról jaj milyen csampas nehogy beakadjon a masik lababa. Ezek csak kisarkitott példák. De van ilyen szülő sőt nafyszülő is.


Igen 68 évesen a vázszerkezet már nem olyan de ha nem hagyod mozogni akkor még szarabb lesz a vázrendszere. Igy meg karban lenne tartva és lenne egy hobbija amit ki akar probalni. Hagy probalja ki. Ha tetszik neki oda fog magara is figyelni es ugye ti is biztositotok neki vedofelszerelest es biztonsagos helyet. Ha nem de legalabb elmondhatja majd hogy kiprobalta. Pl. Rekortan futo terepen biztonsagos. Futasnal is olyan mintha a rekortan vinne es nem futna az ember.

2021. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
99%
Vagány napapád lehet. Védőfelszerelést rá, és hajrá. Az hogy valaki idős, nem azonos azzal hogy egy lerobbant trotty.
2021. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

* A nagymama egy őszinte dühös és szerintem jogos vallomását láthatta a kisunokájának.


Csak elkezdtem írni csak lemaradt a többi.

2021. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
* nagyszülő
2021. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
8%
Mekkora marhaság. Menjen el úszni, futni, vitorlázni, tai chizni, jógázni, karatézni, TÁNCOLNI. Könyörgöm, miért pont deszkázni akar? Röhej.
2021. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!