Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kinek a dolga? Az unokának a...

Kinek a dolga? Az unokának a dolga ápolni a nagy szülőt? Vagy a nagyszülő gyerekének lenne a dolga?

Figyelt kérdés
2021. dec. 8. 10:14
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
A nagyszülő gyerekének a dolga erről gondoskodni. Nem az unokájának.
2021. dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
93%
A nagyszülő gyerekének.
2021. dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
16%
Nyilván a gyerekének, de átruházhatja családon belül az unokájára.
2021. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%

Gyereké.

Általában az szokott lenni, hogy helyrehozhatatlanul megromlik a szülő-gyerek kapcsolat, ilyenkor megpróbálják az unokára lőcsölni a feladatot.

Persze lehet más ok is a háttérben.

2021. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
És ha az unoka nem bírja? Mert van egy idegbeteg apja.. aki senkit sem kegyelmez? Még a nagymamát sem? Olyanokat mond neki hogy szolgálja ki magát, ne szimuláljon hogy beteg, nincs semmi baja stb. Az unoka meg bántva van inkább szavakkal? Szavak: hülye fogyatékos, kövér, nem kellesz senkinek, ki vagy te stb. Érzéseivel az unoka nem tud mit kezdeni, így vannak dühkitörések, akkor nyugodt mikor az apja nincs otthon!?
2021. dec. 8. 10:23
 6/44 anonim ***** válasza:
97%

Akkor az unoka költözzön el, és kezdjen saját életet.

Mama mehet szociálus otthonba

2021. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
96%
Ugye milyen öröm a csalad..... Anyukàd mit szol hozzà?
2021. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy, unoka?Nem ártana tudni.
2021. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
7es hogy érted? Mit szól hozzá anyám? Nem tudom kicsi voltam mikor meghalt alig emlékszem rá. Most 23 vagyok.
2021. dec. 8. 10:32
 10/44 anonim ***** válasza:
45%
Ebben az esetben ha még otthon laksz velük és szereted a nagyszülőt, akkor nem értem miért nem vagy képes segíteni neki.Én a helyedben leszarnám kinek a dolga, segítenék.Főleg úgy, hogy tudom másra nem számíthat a nagyszülő.
2021. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!