Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szeretitek/szerettétek a...

Szeretitek/szerettétek a nagypapáitokat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Csak az egyiket, a másikat nem.
53 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Pedig az egyik nem is vér szerinti volt, de nagyon jó ember volt és sosem éreztette ezt velem. Az igazi papám is nagyon szeretett. Sajnos már nem élnek.
2022. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Már a születésem előtt meghaltak.
2022. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Csak anyai nagyapámat ismertem de őt nagyon szerettem. 6 éve halt meg rákban és én voltam aki a legutolsó pillanatig mellette volt (még az utolsó után is). Tegnap éjszaka vele álmodtam, hogy betegen fekszik otthon az ágyában és megpuszilom a kezét. Még most is elkap a sírás ahogy ezt írom.
2022. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Az apaival nem sűrűn találkoztam a szüleim válasz előtt se, az után pedig csak párszor. Semleges volt vele q kapcsolatom. Az anyait nagyon szerettem.
2022. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán. Mind a kettő masszív alkoholista, az apai nagyapám jó pár asszonynak csinált gyereket nagyanyám mellett, mindig ivott, bunkóskodott mindenkivel, de legalább nekem sokszor adott ajándékokat, pénzt, sokszor játszott velem, viccelődött, meghalt amikor 10 vagy 11 éves voltam. Az anyai nagyapám még él, de szó szerint utálom, a leggusztustalanabb ember akivel valaha találkoztam, és a leggonoszabb is. Minden nap részeg, havonta egyszer fürdik, bűzlik, egész nap csak fekszik, alszik vagy a kocsmába megy, nagyanyámnak soha nem segített semmiben, anyámék gyerekkorát tönkretette.
2022. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Csak az egyik élt már mire megismertem. Nulla felelősség, hülyéskedős ember, így egy életkori vicces volt, az viszont sosem, hogy alkoholista volt - rendszeresen ittasan jött el hozzánk és olyankor folyton szekált, ami engem úgy megijesztett, hogy évek terapiája volt feldogozni.
2022. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Az egyiket nem ismertem, másikkal meg semleges volt a kapcsolatom. Amikor már nem voltam kisgyerek nem csináltunk semmit közösen.
2022. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2022. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Az egyik alkoholista volt, nagy ívben tojt a családjára, csak neki legyen jó. Az alkoholba is halt bele. A másik egy borzalmas természetű önző despota volt, aki 90 éves koráig terrorizálta az egész családot. El sem tudom képzelni, milyen lehet egy "igazi" nagyapa, az a fajta, akire szeretettel gondolnak vissza.
2022. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok, nem tudom miért lettem leszavazva, tudjátok, nem mindenkinek adatik meg az összetartó jó család! Higgyétek el, irigy vagyok rátok, amiért nektek jó családotok van! Kívánom, ne tapasztaljátok meg soha, milyen egy széthullot család.
2022. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!