Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kislányom nagyapja (apósom)...

Kislányom nagyapja (apósom) beteges vagy csak én nem látom mulatságosnak azt amit tesz ?

Figyelt kérdés

Annyit érdemes tudni az apósomról hogy még a "szeme se áll jól". Testvérem első alkalom után mikro találkoztak annyit mondott nekem 4szemközt hogy perverz a tekintete. Egyébként jó emberismerő a tesóm. És tényleg vannak megnyilvánulásai. És gyakran beszél szexuális dolgokról az apósom. Na meg ha hall valami olyan témát egyből felcsillan a szeme.. észre se veszi de ez így van..

Azért írom ezeket le mert aki olvassa a kérdésem tudnia kell ezeket a dolgokat.


Nos, ami nekem nem tetszik az az hogy a gyerekem magára teszi mikor az ágyon fekszik . És nekem nagyon nem úgy tűnik hogy a hasára.. hanem lejjebb.. és elkezdi ugráltatni magán.. ezen ő jókat nevet. És a fura nekem hogy se az anyósom se a férjem se a bátyja aki látja mindezt nem szól és nevetgélnek ezen.

Nekem nem vicces ez. Még csak nem is mulatságos.

A férjem erre azt mondja hogy én látom rosszul mert a hasán van. Pedig nem.

A másik tesómnak ezt soroltam és ki volt akadva hogy ezt mégis hogy képzeli és ő már jól megfolytogatta volna.

Említettem neki hogy én ezt videóra felvenném. Szerinte is tegyem meg.

Amit még hozzá szeretnék tenni, hogy amúgy van egy keresztlánya az apósomnak aki ugye most velem egy idős. És mikor ő kicsi volt akkor ennek a lánynak az anyja azt a kérdést vágta hozzá hogy "megakarod b.szni a lányom?" Nem tudom mit tehetett hogy ezt kérdezte tőle es nem is mondta el de ez viszont engem erősít hogy igenis más gyerekkel is csinált hasonlót és nem csak én lehetek az egyedüli aki ezt nem nézi jó szemmel.

Hiába teszek bármit már csak azért is csinálja. Rá szolok hogy ezt nem kéne és már csak azért is csinálja. Vajon meg lehetne értetni vele hogy ez nem normális? Vagy csak tényleg én vagyok olyan aki ezt felfújja? Bár szerintem nem. Ez nekem beteges...


2022. jún. 21. 23:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
91%
Úgy ordíts rá, hogy rémüljön halálra.
2022. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
90%
És tilos többé kézbe vennie. Ha hozzá ér, takarodj, vén disznó, kiálts rá. Neked kell megvédened a gyerekedet.
2022. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
92%
Ha most szégyenkezve engeded neki, azzal zaklatásnak engeded át a gyermekedet. Ha ők tartanak el titeket, ha náluk laktok, akkor is, semmilyen áron nem szabad ezt eltűrnöd. A gyerekedért való felelősséged mindenek felett való.
2022. jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
94%
S ha a rokonaid, férjedet is beleértve, az öreg pártján állanak, akkor sajnos fognod kell a gyereket, és elvinned onnan, és a válókeresetbe bátran írd bele, hogy a nagyapa szexuálisan zaklatta a kicsit, s a család az ő pártjára állt.
2022. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
29%
Hogyha a többiek nem látnak semmit, akkor nem lehet, hogy te reagálod túl?
2022. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
93%
Nem zörög a haraszt, ha nem fúj a szél. Zaklatott gyerekek százai maradtak védelem nélkül a félénk anyjuk miatt.
2022. jún. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
90%

Könyvajánló a témában:

Péterfy Novák Éva - Apád előtt ne vetkőzz


Nem normális, amit az após csinál, nem reagálod túl. Ha most még nem is érzi a gyerek, hogy mit művelnek vele, ez okozhat később bőven traumát. 6-osnak, 8-asnak fingja sincs a témáról, nem értem, hogy 0 hozzáértéssel minek szólnak hozzá.

2022. jún. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
95%
Nem kéne engedni.
2022. jún. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
95%

Nem okés.


Engem is lovacskáztatott apa, nagybátyám, unokabátyám, de mindenki a combján, vagy a hasán (amíg ki nem nyomtam belőle az ebédet :D).


Erre mindig ügyeltek, sohasem tettek kétértelmű célzásokat stb.


Nyilván unokabátyámmal már húztuk egymást tiniként, de nem egymásnak tettünk célzott ajánlatokat, csak úgy, mint egy havert.


Apósod nem oké, és még most szólj rá.


De egyébként szokás az ilyet eltussolni, a család simán elnézte, hogy ismerősünk véletlenül újra meg újra megérinti a combomat, a hasamat, és full lszrták, hogy nekem milyen kellemetlen, mert hiába szóltam, mind csak nevetett, hogy ó "xy csak közvetlen".


Persze...

2022. jún. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
95%

Rászólsz, megfogod a gyereket és elveszed tőle. Baromira nem vicces dolog.

Após keresztlányával beszélgessetek.

2022. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!