Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem akarom meglátogatni a...

Nem akarom meglátogatni a nagymamámat,hogy oldajm meg?

Figyelt kérdés

Mamám lábát levágták kb.1 éve.

Minden hétvégén meg kell látogatmom,anya azt mondta menjek én hétvégente,hogy ne legyen egyedül amíg nagynéném dolgozik.

Egésznap bent ülünkna dohos,füst szagú szobában.Ő az ágy tetején pöffeszkedig és egymás után szívja a cigarettát,nagyon büdös vágni lehet a füstöt.Tombol a tv,max hangerőn ha meg nem a tv szól akkor wngem piszkál.Azt mondja girhes vagyok,meg milyen csúnya gyerek és röhög.Mindig velem csavartatja le az ásványvizes üvegről a kupakot,pedig nem a kezét hanem a lábát vágták le.Nekem meg mindig vágja a kupak a ujjam.Meg piszkál,hogy ne nézzem a levágott lábát,íjjesztő sztorikat mesél,meg a báttyqm szindja 21 éves,hogy a háborúban tuti meghalna azonnal,meg h nem férfi inkább puncis kis cs*ra stb.

Apukám elhunyt és rá is azt mondta nem kar érte pedig tudom,hogy annyit dolgozott értünk,szinte erőn felül.Anyukqmnak elmondtam de azt mondja azt a par órát kikell bírni,meghogy mindig ilyen volt de a nagymamám és kötelességünk melette maradni.Anyámat is lehordja mindennek,mert annyit mert mondani nem kellene cigizzen mert nem tesz jót az ereknek...

Mit csináljak? Nem skarok menni,nem is szeretem.



2022. júl. 13. 13:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nem mész...
2022. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád jár hozzá?
2022. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Anya is jár, igen és vele is így viselkedik

felváltva mennek a nagynénémmel, de hétvégén nekem kell mennem amíg nagynéném dolgozni van, anya pedig az otthoni teendőit végzi

2022. júl. 13. 14:09
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Sokat szarnék a vénasszonyra. Nem mennék az biztos.
2022. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 mayar0 válasza:
63%
Napi gusztustalan nagyszülős post, de legalább most nem a betéteket hagyja szanaszét meg a wc ajtót hagyja nyitva, és hagyja awc-ben a tartalmat.
2022. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 kovpet ***** válasza:
90%

"kötelességünk melette maradni"


Neki se, ha ilyen, de neked aztán egyáltalán nem.

2022. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nekem nem olyan egyszerű, hogy kész nem megyek.... bár így lenne

Anyukámmal nem akarok vitába szállni, valami olyan tanácsra lenne szükségem ami békésen megold mindent, de valószínűleg ilyen nincsen

2022. júl. 13. 14:34
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Találd ki, hogy amíg ott vagy sütsz sütit, a konyhába nem megy ki utánad. Szóljon a rádióban a zene, kicsit elnyomja a rikácsolást és nyár van! Legyen nyitva az ablak. Tekerd le a kupakot és ne tekerd vissza, tedd mellé úgy.

Vaaaagy sértsd meg annyira , hogy ne akarja hogy oda menj. Ez a te belátásod, de úgysem fogod bántani, ismerem ... anyád lelkisnek nevelt, majd ő is rád fog szorulni.

Sajnálom nagyon! Viszont erős leszel az életben az tuti.

2022. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
:D :D :D
2022. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szépen köszönöm!
2022. júl. 13. 14:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!