Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Más sem szereti a nagyanyját?

Más sem szereti a nagyanyját?

Figyelt kérdés
Apám anyjáról van szó. Egyszerűen az a tipikus vénasszony,mindenlébenkanál. Mindenbe beleüti az orrát, kíváncsi, mindent jobban tud és okoskodó. Egyszerűen elviselhetetlen személyiség. Emellett iszonyat fukar. Én mindent megpróbáltam, hogy jóban legyünk, de egyszerűen nem tudom eljátszani, hogy kedvelem, mert nincs miért. Azt is próbáltam már, hogy kerülöm, de apám rögtön azzal jött, hogy miért nem megyek meglátogatni... Ő persze nem lát tisztán, mert az anyja, mindenkinél előbbrevalóbb. Mindemellett rájöttem arra is, hogy folyton kérdezi apámtól, hogy mikor váltok munkahelyet, mert itt keveset keresek (szerinte)... Kérdezem én, miért avatkozik bele a dolgaimba?! De ez csak egy dolog,és tudnám sorolni órákig. Nos a kérdésem az lenne ebben a helyzetben mi lenne a megfelelő viselkedés irányába a részemről? Valaki hasonló cipőben?

2022. nov. 22. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem járok hasonló cipőben.

Imádom a nagymamámat, szeretek vele színházba, hangversenyre járni, és csak úgy dumálni is jó vele.

Intelligens, jószándékú, művelt, kedves asszony. Mindenki szereti őt a családban.

2022. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Annyiban vagyok/voltam hasonló helyzetben, hogy ilyen emberek mindig is voltak, vannak lesznek. Én megtanultam a nekem ártó és nem szimpatikus embereket összenyomni, mint egy bogarat. Ha családtag, ha nem.
2022. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
miért pontoztátok le az egyest?
2022. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%

3

Mert nagyon rossz érzéseket kelt az átlagos emberekben, hiszen a legtöbb nagyszülő nem ilyen ahogyan ő írja.

2022. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Rég nem élnek a nagyszüleim (nem vagyok már fiatal), de mi sem voltunk jóban. Az egyik nagyanyám pont ilyen volt, mint amit írsz. Nem volt túl népszerű személyiség. Nálunk a távolság vált be, a szó minden értelmében. Még amikor fizikailag közel volt, akkor sem kerestem vele a kapcsolatot, mert nem volt miért.
2022. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

De a pontozas lenyege nem az, hogy milyen érzest kelt....


Diszfunkcionalis családok lennenek többsegben?

2022. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Én is utáltam. Rosszindulatú volt és unintelligens. Viszont egy előnye, hogy jól sütött. Lelkiismeret-furdalás nélkül kerüld.
2022. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan. A legtöbb családban a bábszínház megy. A valóságtorzítás. Szerinted miért van ennyire eltorzulva a magyar társadalom 90%-nak a személyisége?
2022. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

6

Nem disz, hiszen így vagy úgy a többség felnő, csak kevéssé hasonlítanak ahhoz az eszményképhez amelyben a nagymama süteményszagú jótündér.

2022. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagypapákról nem is szólva amikor egész férfigenerációk alkoholizálják magukat halálra.
2022. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!