Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Aggódnom kellene, hogy nagyapá...

Aggódnom kellene, hogy nagyapám ilyeneket nézeget az instán? A gyomrom felfordult, amikor megláttam.

Figyelt kérdés

Nagyapám csinált instagram fiókot. A napokban rámentem, hogy kiket követ, és láttam, hogy bekövetett 4-5 olyan csajt is, akik elég durva szexuális töltetű képeket töltenek fel A baj csak azzal van, hogy ezekben a csajokban az a közös, hogy mind rám hasonlítanak, testalkatban, hajszínben, bőrszínben, nyilván korban is.

Én úgy érzem, hogy ezek után nem akarom nagyapámmal tartani a kapcsolatot. Nagyon megundorodtam tőle ezeket látva. Nagyon felzaklat ez a dolog, undorító, hogy így néz rám. Miért kell ezt csinálni?



2023. márc. 2. 13:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Minek kérdezed meg, hogy aggódnod kellene-e, ha utána leírod, hogy undorodsz a nagyapádtól és nem akarod tartani vele a kapcsolatot. Ne velünk akard ezt kibeszélni, ez családi dolog.
2023. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
81%
99,99%, hogy nagyapádnak ez eszébe sem jutott, és nem úgy néz rád, mint ezekre a csajokra.
2023. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2. De más típusú nőket nem követ, és nagyon egyértelmű a hasonlóság. Ezért is merült fel ez bennem.
2023. márc. 2. 13:35
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem hogy rád úgy gondolna. Különben ennek lettek volna már jelei.
2023. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha X év alatt nem volt semmi, akkor gondolom nem rád tekint úgy.
2023. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, attól, hogy hasonló alkatú, és hajszínű lányokat leseget, az nem jelenti azt, hogy téged is meg akarna dugni.

Vagy ha valakinek van egy normális testalkatú gyereke, vagy unokája, akkor az onnantól kizárólag extrém elhízottak után koslathat? Sőt, a feleségét is menten dobja ki, hiszen minden bizonnyal a feleség is hasonlít a gyerekére. ;-)

Ne haragudj, de elég beteg vagy.

2023. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

Valszeg itt a kérdező szeretné, ha a nagyapja rámászna, de valszeg kamu kérdés, egy pedofil férfitól.

NNI-nek jelezve.

2023. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
Valószinű félreérted a dolgot,nagyapádat ok nélkül bünteted..
2023. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem értitek. Telt vagyok, vörös hajú és szeplős, a családban egyedül apám és az ő apja ilyen. Itt meg az anyai nagyapámról van szó. És igen, nem mondtam, de volt már, hogy korábban kellemetlenül éreztem magam amiatt, ahogy velem viselkedett.
2023. márc. 2. 14:23
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

szóval egy nagypapa, akinek minimum 18 éves unokája van (tehát az öregnek alsó hangon is 70 felé kell járnia) egy szép kedd délután fogja magát és insta fiókot csinál, mert miért ne

az unoka fogja magát és lecsekkolja, kiket követ instán a nagypapa, mert miért ne

meglátva, hogy miket néz, meg akarja vele szakítani a kapcsolatot, hát persze.

tuti kamu kérdés.

2023. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!