Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ilyen magyszülőkről vélemény? ...

Ilyen magyszülőkről vélemény? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az unokák elmennek hozzájuk látogatóba. Semmit nem adnak nekik. Semmivel nem kínálják meg. Amikor elmennek az unokák az egyik visszamegy,nert ott hagyott valamit és látja,hogy elővették az elölük eldugott édességet,üdítőt.
2023. márc. 5. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Mindennek van oka és az az előzményekben keresendő.
2023. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ez kicsit életszerűtlen.

Hogy kell ezt elképzelni?

Kitették az unokák a lábukat és azonnal habzsi-dőzsit rendeznek a nagyszülők, sütiznek és üdítőznek?

De ha így is történt, annak az okát a szülőktől kérdezd, biztos tudják!

2023. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Hihetetlen sztori. : aza a véleményem, hogy csak szidatni akarsz valakit, mert unatkozol.
2023. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%

Édes lötyivel és édességgel mi sem kínálunk senkit.


Van szörp, víz, friss narancslé, limonádé, de ilyen kóla, meg stb nincs.

2023. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Az teljesen hohetetlen, hogy AZONNAL elöveszik az édességet, stb, miután elmentek a gyerekek/unokák: az viszont teljesen elképzelhetö, hogy nem kínálgatkál öket, mert kevés a pénzük, nem jut mások etetésére, másrészt rengeteg olyan van, amikor a szülök kritizálják/kritizálták, hogy nem egészséges, nem márkás vagy más szempontból nem megfelelö az, amit tudnának adni. ÖK meg nem akarnak stresszt maguknak.
2023. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Igen, direkt bevasaroltak, direkt eldugtak, aztan direkt elovettek, amikor elmentek az unokak, szinte meg ki se leptek az ajton es ugy.

Meselj meg...:D

2023. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi ebben a hihetetlen. Tudták,hogy jönnek az unokák és az otthon lévő édességet és üdítőt eldugták előlük. Amikor elmentek elővették,hogy most már nem kell megkínálni őket belőle. Aki nem tud normálisan válaszolni az minek válaszol? Nem kell vádolni,hogy nem igaz sztori. Mi hihetetlen van ebben?
2023. márc. 5. 11:07
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Peersze, véletlenül se olyan szintű mesike amin egy tizenkét éves is csak röhögne, hogy de gagyi...
2023. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
B+, most elképzeltem hogy a nagyszülők édességre sóvárogva remegve várják, mikor lépnek le az unokák, és amit elhúztak, tíz másodperc alatt terülj asztalkám van: sütike, üdítő, cukor tonnaszám 🤣😂😂
2023. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Jaja, en is ezt kepzeltem el 9-es. Jot is szorakoztam rajta :D


Amugy meg jo, legyen igaz. De mi a kerdes? Nem kell hazhoz menni a pofonert, ahol nem latnak szivesen, oda nem megyek, ennyi.


Bar sokszor volt velem is olyan, hogy csak ugy beugrottam a nagymamamhoz es nem volt nala semmi. Bar a mi kapcsolatunk jo, en nem varom el, hogy kinalgasson, nem azert megyek, de abban is biztos vagyok, hogy nem is rendez lakomat, MIUTAN elmentem 🤣

Szoval nalunk ez nem problema.

2023. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!