Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Az anyai vagy apai nagyanyád...

Az anyai vagy apai nagyanyád szereted jobban? mi a keresztnevük? hányadik unoka vagy apai és anyai ágon.?

Figyelt kérdés

anyai ágon egyetlen unoka vagyok. és apai ágon is. az Ilonka mamamat szeretem jobban. (anyai )


a Kati mamám az apai egy harpia! anyámat és apámat szétszedte


2023. márc. 18. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Tipikus egyedülálló anya nevelte unoka történet!

Aztán miben volt "hárpia" VELED a nagyanyád?

Mert attól, hogy anyád nem jött ki az anyósával, neked még nm kötelező utálni, legfeljebb ha ellene vagy nevelve.

Szétszedni meg komoly, felelősségteljes, egymást szerető embereket nem lehet, de majd te is megtanulod...

2023. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1# kedves 1! ilyen az apai nagyanyám! 26 éves vagyok! sajnos tapasztaltam. 10 éve nem beszélek vele! van neki 2 húga meg 1 nővére azokkal mai napig beszélek, mert a húga meg a nővére sem beszél vele a nagyival! mert gonosz, haragszanak rá a saját testverei is! a saját hugai meg a nővére mondták; "drága gyerekem, ha jót akarsz magadnak sose menj a nagyanyádhoz mert hárpia"
2023. márc. 18. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Egyformán szeret(t)em őket, az apai nagyim (Éva) sajnos már régen meghalt, anyai nagyim Mária.


Anyai ágon az első, apai ágon a harmadik unokaként születtem.

2023. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy mi értelme ennyi adatnak? Mármint személyit bemásolni nem kell kb?
2023. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyformán szerettem a nagymamáimat, pedig két teljesen különböző személyiség volt a két mama. Anyai ágon első unoka voltam, apai ágon harmadik.
2023. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyin szeretem. Talán az anyai nagymamám kicsit közelebb állt hozzám, amíg élt. Ő Ilonának hívták, apa nagymamámat pedig Márianák.

Anyai oldalom 15, apain 6 unoka van.

2023. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1es azért ez se mindig így megy. Én is rühellem apám anyját, egy rosszindulatú szarkeverő.

Anyám anyját szerettem jobban, sajnos 11 éve meghallt. A 3. unoka vagyok. A nevet nem írom, elég ritka név.

2023. márc. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyai mamának Annának első unokája vagyok, egyben a kedvenc is, majdnem minden nap járok hozzájuk, annyi idős vagyok mint te.


A másik mamának második unoka vagyok. Engem nem igazán szeret, lehet semennyire. De ez összefügg szerintem azzal is, hogy apa két testvérét nagyon szereti..

2023. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!