Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Otthon miért mondta mindig...

Otthon miért mondta mindig nagyanyám mindig azt,hogy ő mind a két lányánál "különb volt", és még a lány unokáinál is? Mármint,hogy ő szép volt fiatalon..

Figyelt kérdés
Amíg el nem költöztem otthonról,mindig az volt a szlogen,ha valaki megdicsért engem az utcán a jelenlétében,hogy jajj milyen szép az unoka, akkor otthon rákezdte,hogy nem vagyok csúnya, de ő mindegyikünknél szebb volt. Rettentő önbizalom hiányos lettem emiatt,csúnyának gondolom magam, és ezeket elmondtam a leendő anyósomnak is,hogy ezt mondogatták nekem otthon. Azt mondta,hogy ez hülyeség,mert nagyon is szép lány vagyok, és mások is dicsérnek rajta kívül. Akkor most kinek kellene igazat adnom?
2023. márc. 28. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Kinek kéne igazat adnod?

Jaj, de butaságot kérdeztél!


Hát ha van leendő anyósod, akkor van párod is. Neki akarj tetszeni, ne másnak! Ha ő szépnek tart, akkor mit érdekel bárki más véleménye?

2023. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

De nehéz kitalálni... Na ugyan miért mondta? Na?

Mondjuk mert így gondolja. Szerinte ő sokkal szebb volt nálatok.

Az hogy ez igaz-e vagy sem, mindegy. Ő szebbnek látja magát.

Ennyi. Mit kell ebbe még jobban belegondolni?

2023. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Miért függsz ennyire mások véleményétől, bakker? És mi van ha a mama szebb volt? Nagy ügy...
2023. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze az önbizalmadnak ahhoz, hogy nagyanyád milyennek látja magát? Vagy akár ahhoz, hogy mások milyennek látják? A kettőnek nem szabadna összefüggenie. Ha csak onnan van "önbizalmad", hogy másokhoz hasonlítot magad az minden csak nem önbizalom. Ezen kéne dolgoznod, nem nagyanyád hülyeségein vergődnöd. Akkor se kéne hatnia rád ha valóban ő volt a legszebb az egész családban.
2023. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
Atyaég!!! Ennyire hiu buta liba vagy, ezt nem tudod önmagad kezelni?
2023. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, itt te vagy a buta liba. Örülj neki, hogy nem ilyen családban nőttél fel, ahol sose voltál elég jó.
2023. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Miben? Gyenge idegrendszerű akinek attól van romokban az önbecsülése hogy valaki szebb nála...
2023. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Túlérzékeny hiszti a semmin.
2023. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Azért mondja, mert már nem szép és így próbál kompenzálni. Az nem érdekli, hogy ezzel a lányai, lányunokái önbizalmát rombolja. Lényeg, hogy neki jó legyen.

Most már tényleg próbálj ne foglalkozni vele. Ha meg valóban szebb volt, akkor mi van? Miért számít? A szépség amúgy is szubjektív.

2023. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha ez rombolja az önbizalmukat, akkor ideggyengék. Azon is bőgnek ha valaki nem úgy néz rájuk ahogy nekik tetszik? Nem igaz hogy ennyi tutyimutyi ember van.
2023. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!