Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A következő nyaram már jobb...

A következő nyaram már jobb lesz mamám nélkül?

Figyelt kérdés

Március közepén hunyt el, 81 évesen, gyors leépülés után, a halála előtti hónapokban már otthonban lakott, nem is tudom, hogy megismert-e, amikor látogattam. Ez az első nyaram nélküle, tavaly még minden oké volt. Egy utcányira lakott tőlünk, minden nap(amikor éppen otthonvoltam és nem koliban, de ja, nyáron minden nap ott voltam) látogattam kiskoromtól kezdve. Ő volt az utolsó olyan családtagom, akivel lehetett életképesen beszélgetni (egyébként a szüleim még élnek, csak a kapcsolatom velük... hát ja, jó szr). Amíg a tanévnek vége nem lett és haza nem költöztem a koliból, annyira fel sem fogtam, hogy hiányzik, lefoglalt a sok óra, majd a vizsgaidőszak, a szociális életem. Most viszont napról napra egyre szrabbul érzem magam, hazamegyek melóból, már amikor nem home officból tolom, és utána tök üres az életem. Sétáltatom a kutyám, néha talizok a kevés közeli barátommal (introvertált vagyok alapvetően, tanév közben tökre lefáradok annyira, hogy a szünetben ne járkáljak el random haverokkal, csak közeli barátokkal, és az elég is), olvasok, csinálom a kis hobbiaimat, de már nincs kivel dumálni minden nap. Mármint úgy hosszan és tartalmasan.

Csak az első nyár ilyen nehéz, vagy a következő is ilyen jó szr lesz...?

Már arra is gondoltam, hogy megpróbálok otthonról jó messze dolgozni, mert úgy kevésbé hiányozna... Csak nem tudom, hogy ez mennyire segít.


2023. aug. 3. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Keress magadnak egy pasit, és akkor lesz kivel lefoglalnod magad.
2023. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Tovább kell élned.
2023. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Asszem kihagynám. Aszexuális vagyok.

#2 Hát nem is terveztem felkötni magam meg ilyenek.

2023. aug. 3. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem mamám nevelt édesanyám mellett, még gyerek voltam, mikor egyik napról a másikra elhunyt. Sok időbe tellett feldolgozni, hogy nincs már velem. Őszinte részvétem!
2023. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire kis finom lélek vagy, és a nagymamó is milyen cuki lehetett.

Gondolj arra, hogy milyen klassz volt a kapcsolatotok és milyen szép kort ért meg a mamid.

Az idő enyhíti majd a fájdalmad.

2023. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy aszex vagy párod még lehet, bár való igaz nehezebb elsz találni.
2023. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Aszexuálisak akik vagy nem szexeltek soha vagy megerőszakolták vagy nem találkozott a jó szex-el. Amúgy szex nélkül is lehet párod más különben nem házasodnának szerelemből az idősek.

Egyébként ez idővel elviselhetőbb lesz, az első nyár,első ünnepek a nagyon nehéz,részvétem.

2023. aug. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!