Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem normális elmélet?

Nem normális elmélet?

Figyelt kérdés

Nagyanyám azt állítja hogy örüljek hogy felnevelt mert ha anya nevel akkor rossz dolgom van, egy anyának nincsen ideje a gyerekre főleg ha dolgozik jár munkába

Csak annyi hogy az enyém alkoholista nem is dolgozott soha

Nagyanyám csak a testi szükségletekre figyelt, de a lelkizős témákat kerülte, nem kaptam szeretet, szerinte ha valaki szeretet kap akkor el van kényeztetve


2023. aug. 10. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom. És akkor hogyan tovább? Mi a kérdésed?
2023. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésből nem derül ki, mi a kérdés
2023. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem mi a kérdés. De sajnálom.
2023. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Mi a kérdés? Nagyanyád megmondta, mit gondol a helyzetről. Részben nincs igaza részben meg elég gáz, hogy anyád leadott neki a melóra hivatkozva.
2023. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsi de rosszul fogalmaztam szerintetek is beteges gondolkodásmód?
2023. aug. 10. 10:51
 6/15 A kérdező kommentje:

Azt mondta és így tartja helyesnek hogy egy gyereket úgy kell nevelni hogy ő legyen az utolsó helyen, gyermekkorában ő is a lépcsőházban kellett tanuljon sokszor mert a házban nem volt helye neki mivel a szülei dolgoztak és nem zavarhatta egy gyerek őket

Ha bent volt a házban akkor örülni kellett annak is ha egy kicsi sarokban leulhetett persze a földre.

Szerinte így lett emberre nevelve, és a sok szigorúsag mind hozzá járult ehhez

2023. aug. 10. 10:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez valóban nem normális, de őt így nevelték, és nem tudott ebből kitörni később szülőként, nagyszülőként. Lehet, hogy anyád is részben emiatt lett alkoholista.


De nézd a jó oldalát, legalább a testi szükségleteid rendben voltak, anyád vsz azt sem tudta volna biztosítani.


Remélem, hogy te kapsz segítséget, hogy túllendülj ezeken a rossz mintákon.

2023. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod csak mivel velünk lakik a fiam nevelésébe is bele szól, szerinte elkenyesztett lesz ha szeretet kap
2023. aug. 10. 11:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Értem, hát meg kell neki mondani, hogy ennek a gyereknek te vagy a szülője és te neveled és te így látod helyesnek. Kié a lakás amúgy? Különköltözés nem opció?
2023. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok a tulaj ő a haszonelvezo, sajnos nem engedhetjuk meg az albérletet, nagyon drágák és ez elvinne a jövedelmet és még a számlák, így jó mert a sajatunkban lakunk
2023. aug. 10. 13:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!