Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Vélemény egy olyan nagyiról,...

Vélemény egy olyan nagyiról, aki azt mondja az unokájának, hogy hétszeresen kapja vissza a covid betegséget? 16/L

Figyelt kérdés

Nagyim covidos lett, én pedig betegen (negatív a tesztem), de inkább elmentem suliba, minthogy itthon maradjak vele. Haza jöttem, pakolásztam a szobámban, erre kiabál be nekem, hogy le se szarom, milyen unoka vagyok én, hogy nem foglalkozok vele, nem is érdekel mi van vele. Meg hogy reggel nem csináltam neki teát. Azért nem keltettem fel, mert mélyen aludt, nem akartam megzavarni. Aztán azt mondogatta, hogy hétszeresen kapjam vissza az élettől azt a betegséget, amit most ő átél. Folyik az orra meg kicsit köhög. Sose volt jó kapcsolatunk, de nincs hova mennem :( mindig csúnyákat duzzog rólam az orra alatt (szemét mocsok kölyök, k*rva) de ha kell segítség (haját befesteni, vásárolni menni, kisminkelni, körmét megcsinálni), akkor persze jó vagyok. Mások előtt simogatja a hajam, puszit ad, itthon meg úgy beszél és ordibál velem, hogy egyik barátnője se hinne nekem. Mindenki kedvesnek meg aranyosnak, segítőkésznek ismeri. Bátyámért viszont odavan, ő neki a minden.

Régebben panaszkodtam barátnőimnek, de már felhagytam ezzel, mert nem aksrom, hogy folyton ezt hallgassák, ezért elkezdtem naplóba folytani a bánatom :/



nov. 10. 21:12
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:

Épp bent vagyok a fürdőszobában, és kérdezte szépen, hogy segítek-e rendet rakni az egyik szekrényben. Monstam, hogy igen. Aztán hallottam, ahogy duzzogja, hogy "szemét mocskos nő, rohadnál meg"

Egyszerűen nem bírom felfogni miért utál ennyire.

nov. 10. 21:15
 2/48 anonim ***** válasza:
33%
Sok boomer ilyen, ez tipikus. Szociopata generacio, nem tudjak megfeleloen kezelni az indulataikat a generacios traumaik miatt.
nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%
A szüleid hol vannak a képben?
nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
94%
Mondd neki, hogy hallod ám :D
nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
9%

Nyugi, nem kaphatod el, mert fikció ez a vírus. Csak szokásos influenzája van.

De mint nagymama, ilyet nem volna szabad mondjon! Ez azt mutatja, hogy sajnos szeretet nincs benne irántad.

Egy szeretö nagymama nem atkozódik.

Meg idegesen sem!

Vége töle tavolsagot es amilyen gyorsan csak tudsz, szabadulj meg töle! Többet ne nézz ra, nem érdemli meg!

nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
75%

És ilyen szavak, hogy ”szemét mocskos nö” mintha ördög lenne benne, hát ezek után ha ilyet képes mondani, ez nagy gyulöletet takar, ez nem a te erdekeid nézi, hanem ellenseged!

Így egy útszéli prostinak se mondunk, hát még egy unokának!

Ez egy pszichopata ven zombi

nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
27%

Hány éves? Lehet, hogy már szellemileg leépült.

Kérdező, te is leszel egyszer öreg, lehet, hogy te is leépülsz és hülyeségeket beszélsz majd. Meg a boomerező válaszoló is.

Nem kell mindent mellre szívni, el kell eresztened a füled mellett és tudomásul venned, hogy ő innen már csak lejjebb fog kerülni értelmileg-szellemileg.

nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
79%

Vegyél egy pár színes lufit, és fújd fel őket.


Feldobja a lakást.


Aztán ha néha-néha véletlenül kipukkad néhány, akkor kezdődik az igazi szórakozás...

nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egyszer azt mondta nagyanyám, akit amúgy imádtam és úgy éreztem, hogy ő is szeret engem, hogy akasszam fel magam, azzal is segítenék anyámon.


Már nagyon idős volt, nem mentség, de én lenyeltem a békát.

nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
91%

Ne hagyd, hogy megkeserítsen, ne okozz neki örömet! Pont ezért isteníti bátyádat, hogy neked fájdalmat okozzon. Ez narcisztikus embereknél szokás, hogy kijelöl egy “arany gyereket”akit mindennel elhalmoz es meglesz a fekete bárány tehát triangulál, családtaggal is lehet nemcsak szerelmi kapcsolatokban, cél a családtagok egymas ellen szítása, széthúzás, konfliktus keverés, amiből ő húzza a “hasznot” mert mindenki utal mindenkit es neki akarnak megfelelni!

Ne ess ebbe a csapdába! Tudatosan teszi es ha latja szenvedsz, neki öröm.

Ez a nő téged nem szeret es senkit! Csak sakkozik veletek. Ne hagyd hogy idegileg tönkretegyen! Ne adj a véleményére! Próbáld kerulni ha lehet. Vagy érzelmi szálakat vágd el vele! Ez egy energetikai vámpír. Ne hagyd hogy manipuláljon! Ne próbálj neki megfelelni!

Semmi jó nincs számodra az ő személyétől.

Biztos lelked van es jó ember vagy es ez a cél hogy az a kis fény a lelkedben kialudjon

nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!