Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A mennyasszonyommal nyáron kelünk egybe.

Szegény nemrég elvesztette a nagyszüleit. A nagypapájával nagyon jó kapcsolatban voltak és nagyon hiányzik neki.

Szeretné felkérni az egyik barátját, hogy a menyasszony-táncnál táncoljon vele a nagypapa helyett.

Őszintén szólva eléggé meglepett, de a másik nagypapával is szeretne táncolni, de engem egyáltalán nem zavarna egyik eset sem.

Viszont a másik nagyszülők és néhány rokon arról a részről kicsit forgatták erre a szemüket és most ezen megy a feszülés.

Én nem gondolom ezt morbidnak, de a mennyasszonyom most ki van borulva és legszívesebben nem is hívná meg azokat, akik erre "rosszul" reagáltak.

Mit gondoltok erről?



nov. 21. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

"A mennyasszonyommal nyáron kelünk egybe."

Hol van az még? Addig csak tervezgessetek ketten, nem kell mindenkinek mindenről tudnia, ami kettőtök között zajlik. Majd ott helyben meglátják, és úgy lesz jó, ahogy lesz.

nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Hat mint külső szemlélő nekem is kicsit érdekes lenne, gondolom majdnem veletek egykorú az a barát, ezért nagyon hasonlítana ahhoz, amikor maga a férj és feleség táncol. Lehet nem tudnám csak az alapján eldönteni hogy most akkor mégis mi van, már ha férfi baratrol van szó

De egyébként senkinek semmi köze hozzá, neked nincs vele problémád, ha ti így boldogok vagytok akkor tegyétek úgy ahogy szeretnétek :)

Szép házas éveket kívánok nektek:)

nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem írtad,hogy a jövendőbelid,vagy a nagypapa barátjáról van szó. Mert ha egy fiatallal táncolna,kicsit fura lenne,de ha a papa barátjával,aki neki is a nagypapája lehetne,engem egyáltalán nem zavarna. Mondjuk engem az első verzió sem zavarna. De nyárig még tényleg sok víz lefolyik a dunán,lehet kicsit alábbhagy a gyász,enyhül a nagyszülők hiánya,és mire az esküvőre kerül a sor,egészen másképp gondolja mint most. Egy a lényeg,hogy támogasd,mert elvileg ő lesz életed párja.
nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
A néhai nagyapa barátját vagy a menyasszony barátját? Természetesen ez csak kettőtök dolga, de a reakciók szempontjából azért nem mindegy.
nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

"Viszont a másik nagyszülők és néhány rokon arról a részről kicsit forgatták erre a szemüket és most ezen megy a feszülés."

"... a mennyasszonyom .... legszívesebben nem is hívná meg azokat, akik erre "rosszul" reagáltak"


Osztán miért is kellett belepofáznia ebbe a másik oldali nagyszülőknek és más rokonoknak?

Mondjuk maga az elképzelés is kettőtök titka maradhatott volna és akkor senki se tudott volna belepofázni.

nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Semmi baj nincs ezzel szerintem.
nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Igaza van a barátnődnek, akik bármibe belekötnek a TI esküvőtök szervezesével kapcsolatban, azokat nem kell meghívni. Pénzt és feszültséget is spóroltok vele.
nov. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez megint egy olyan dolog amire teljesen fölösleges ráfeszülni. Messze van még a tánc. Ha meg nem tetszik nekik nem néznek oda.
nov. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazán értem a problémát. A menyasszonytáncnál kb mindenki táncol egyet a menyasszonnyal.
nov. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem. Az a barát, ha ott van a lakodalmon, mindenképp táncolna a menyasszonnyal. Hogy ennek lesz egy ilyen mögöttes tartalma is, azt meg nem is kéne mondani a vendégeknek, elég, ha csak az a férfi és a menyasszony tudja.
nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!