Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan kezeljem az idős...

Hogyan kezeljem az idős nagyszüleim ?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy állandóan figyelmet akarnak,és ha ezt nem kapják meg folyamatosan hívogatják az embert. Hiába szajkózóm: most nem igazán alkalmas mert dolgozom, őt nem érdekli. Képes a munkahelyemre bejönni.


És sajnos a mai idős ember többsége ilyen...egyszerűen nem fogadják el, hogy az fontosak a magán dolgok is.


Nem tudom hogyan kezeljem.



febr. 12. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Elöször is az idös emberek többsége NEM ILYEN!

Màsodszor nemveszed fel a telefont munkaidöben, ha odamennek, nem foglalkozol velük. (Mellesleg nem tudom milyen munkahely, ahová csak úgy bejárkálhat bárki)

febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Hogyhogy bemennek a munkahelyedre?

Szüleid nem foglalkoznak velük?

febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Ha bejárkálnak a munkahelyedre is, akkor ez már fölveti az időskori demencia gyanúját. Én a helyedben beszélnék a háziorvosukkal, hogy mi a menete annak, hogy gondnokság alá kerüljenek, vagy olyan idős otthonba, ahol a demensekkel is tudnak foglalkozni.

Egyébként én sem értem, szüleid (ill. nagyszüleid összes gyermeke) hol vannak ebben a történetben.

febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Nehéz. Esetleg ha van portás, megkérhetnéd, hogy ne engedje be őket.


Napközben meg kinyomod a telefonod. Én nagyszüleim is ilyenek, rettenetesen unják magukat egyedül. Valahol sajnálom őket, máshol meg szánalmas, hogy felnőtt emberek nem találják fel magukat.

febr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!