Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az van hogy anyám elvált és újra férjhez ment. A nevelőapámat nagyon bírom meg az apukáját is de az anyukája valamiért bunkó velem. Már nagyon elegem van belőle amit csinál és már az esküvőn és az elött is kb egy héttel elkezdett velem olyan fura lenni. Én nem tudom hogy mi ennek az oka. Ti mit tennétek a helyemben? Mit csinálnátok? Szerintetek ez normális? Ja és hozzá kell tennem hogy engem máshogy kezel mint az igazi" unokáit.

2013. szept. 14. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le megbeszélni ezt a nevelöapáddal és édesanyáddal. Ha öket bírod, és jó a akpcsolatotok akkor kérdezz rá nyiltan miért érzed úgy hogy az újmama nem csíp téged. Gondold végig milyen kokrét dolog bánt.
2013. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
például multkor egyedül voltam itthon és nem volt a telefonomon pénz ezért senkit sem tudtam hívni. Anyukám felhívott és elmondtam neki hogy nem tudom senkit hívni meg stb... Aztán mondta hogy a mama áthozza nekem a telóját meg minden. És át is hozta. eltelt a hétvége és visszavittük neki a telefont de elfelejtettem visszavinni a töltőt és ezért berágott rám..
2013. szept. 14. 13:17
 3/3 anonim válasza:
Ez eléggé fura eset.De ha ennyire bánt,hogy így viselkedik veled,próbálj meg vele beszélni,a mamáddal.Hát ha meg tudjátok beszélni a dolgokat.Vagy ha ez nem jön be,mond el az anyukádnak a panaszaidat,és akkor majd együtt meg beszélitek a dolgokat,hogy mit csináljál.
2013. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!