Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy lehetne megtalálni őt,...

Hogy lehetne megtalálni őt, ha csak a nevét és a kerületet tudom?

Figyelt kérdés

Segítsetek! Megtaláltam iwiwen a nagypapám, akit még soha nem láttam, mert megszakadt a családdal a kapcsolata (réges-régi okoból kifolyólag)


Hogyan tudhatnám meg hogy pontosan hol lakik, ha csak a nevét és a kerületet tudom?


E-mail címet nem találtam, bár írtam neki azon a közösségi oldalon, de nyáron lépett be utoljára, lehet már nem is fog. :( Szeretnék minél előbb beszélni vele valahogy..



2013. dec. 14. 00:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A nagyapa közeli rokon.

Tesók, szülők, unokatesók? Nincsenek?

2013. dec. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos senki nem tudja a rokonok közül(apukám, nagymamám), hogy hol tartózkodik, idestova 35 éve már az utolsó kommunikációnak. Azóta senkivel nem beszélt. Próbált ugyan lépni, de elutasítás érte. Akkor még dühös volt rá a családom, most már annyira nem, elmúlt szerintem ez az érzés, ezért is szeretnék vele beszélni.
2013. dec. 14. 00:20
 3/15 anonim ***** válasza:

Küldj üzenetet az összes ismerősének, melyben megkéred őket, hogy mondják meg neki, hogy nagyon szeretnéd felvenni vele a kapcsolatot! Esetleg add meg a számod!

Valamelyik ismerőse csak beszél vele személyesen is.

2013. dec. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mikor lépett be utoljára? Ha használja az IWIW-et, akkor ott fel tudod vele venni a kapcsolatot.
2013. dec. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Na ezt bírom utolsó, végig se olvados a kérdést, csak írod az okosságaid.

"bár írtam neki azon a közösségi oldalon, de nyáron lépett be utoljára" <-- !!! Szövegértés.

Kérdező: szerintem is írj minden ismerősének, csak arra figyelj, nehogy spam-elés miatt letiltson a rendszer. Fogalmazz személyreszabottan, hogy pl. Kedves Mária, Kedves István és kérd meg pár sorban őket, hogy vegyék fel a nagypapával a kapcsolatot mert blablabla.

2013. dec. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a telefonkönyvben is!
2013. dec. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá, kérd el a telefonszámt, azon hívd fel, és mondd meg neki, hogy nézzen rá az iwiwire. ;)
2013. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Miquel, ez talán menne is, ha tudnám hogy hova is kellene menni... :)


Nagyon köszi a válaszokat, írok egy-két ismerősének személyre szóló üzenetet, azután pedig az izgatott várakozás következik. (Bár előfordulhat, hogy a vezetéknevemet látva egyből tudni fogja ki vagyok és nem ír, de ez most részletkérdés)

2013. dec. 17. 11:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beteg. Vagy nincs már pénze internetre, telefonra. Sosem lehet tudni. Az ismerősein keresztül próbáld a címét megszerezni. Személyesen, levélben érdeklődj náluk, hátha rátalálsz arra, aki gyakran találkozik vele, többet tud róla. Sokan olyan ismerősöket is bejelölnek, akikkel még csak levelező kapcsolatban sincsenek, csak éppen hogy ismerik egymást. Ezért érdemes a legközelebbi ismerőst, barátot megkeresni közülük.
2013. dec. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

éés megtaláltam! Mármint egy tudakozóban a nevét beírva kiadta a címet és a telefonszámot. Jesszus, közelebb van, mint hittem :)

Most már csak ki kell találni mit mondjak a telefonba például... Mert elmenni fölösleges, hisz panelház..

2013. dec. 24. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!