Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi a vélemény az ilyen nagyszü...

Mi a vélemény az ilyen nagyszülőkről?

Figyelt kérdés

2 unokájuk van én vagyok az egyik , az unokatestvérem a másik, én 15 éves lány vagyok az unokatestvérem 4 éves lány

és velem olyan szinten nem foglalkoznak hogy épphogy köszönnek ha ott van az unokatestvérem ha kérdezek vmit választ nem kapok nem tudom meg e hallják egyáltalán ,

és velem ok nélkül is rondán beszélnek , és pl. több tízezer forintokat költenek rá ajándékokat kap csak ugy én meg semmit ,de egyfolytába azt hangoztatják mennyire egyenlőnek kezelnek minket ... ez szánalmas ;

kezd nagyon elegem lenni belölük mivel jobb az a másik gyerek nálam ??

ez megutáltam őket is és az unokatestvéremet is -.-

nem értem miért csinálják , mi a véleményetek ? van itt olyan szűlő vagy nagyszülő aki hasonlot csinál ?



2014. máj. 1. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem én soha nem teszek ilyet gyermekeimmel sem és unokáimmal sem. Elítélem az ilyen embereket.
2014. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos vannak ilyenek. Talán még maguknak is hazudnak, hogy egyenlően kezelnek titeket. Ne utàld érte az unokatestvéredet akárhogyan fáj.
2014. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
örülök hogy nem mindenki ilyen :)
2014. máj. 1. 16:51
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
tudod az én öreganyám ezt csinálja csak 10.000x rosszaban..szóval szerintem ne keseredj el, nől pár évet a jányka és nem lesz "újdonság" akkor minden rendben lesz.
2014. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom miért ilyenek, de nyugodtan szólj rájuk, kérd ki magadnak a stílust.

Mondd meg nekik, "hogy fogd vissza magad, mert én se beszélek veled rondán, ráadásul nem adtam rá okot."

2014. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de velük beszélni se lehet mert nagyon elvontak csak egy ember létezik......
2014. máj. 1. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
akkor foglald el magad, tévézz, vagy menj el otthonról sétálni, egy barátodhoz, stb.
2014. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert mindenhol a kicsi a világ közepe.Pár év múlva is ő lesz a kisebb.Na meg sokat számít az is az unoka,hogy viszonyul a nagyszüleihez.Ha durva ló pokroc nem is fognak kapkodni utána.Ha simulékony kitudja mutatni a szeretetét persze mindenki imádja.itt is van egy lányka 15 éves,a saját apja szégyelli mert nagy pofáju arogáns,mindig ő akar a központba lenni csak nem veszi észre inkább ellenszenvet vált ki mindenkiből.A nagyszülei sem dicsekedhetnek vele.Sőt már oda sem járhat.Olyan a viselkedése,ő azt hiszi menő miközben igen gáz.
2014. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem apukam apja (elvaltak a szulei) is ezt csinalja. Apam noverenek a harom gyereket tele penzelte, mert hogy jajj szegenyek harman vannak es de szegenyek (nem annyira foleg hogy mar felnottek) raadasul ott ket szulo van, mig minket a noveremmel anyukam egyedul nevel, tudja ezt a nagypapa is es megis lesz@r. De arra pl van penzuk h a felesegenek a gyerekeihez Amerikaba kimenjenek. Mindegy.


Amugy ne az unokatesod utald, o foleg 4 evesen semmirol sem tehet. Ja, es mondd meg nekik, h nem bannak veletek ugyanugy.

2018. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gyerekeik közt nem tesznek különbséget? Én már láttam olyat, hogy a kedveltebb gyerek unokáját jobban szerették a nagyszülők... Persze ez mindenképp elítélendő, akármi is vezérli őket.
2018. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!