Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyáron elég sok időt leszek/vagyok a nagymamámnál, mert kicsit messze lakik. Mos nyáron megkértem, hogy tanítson meg főzni, szívesen vállalta is. Szerintetek ez nem ciki? Csak mert sokszor hallom osztálytársaimtól, hogy ő aztán biztos nem fog főzni/sütni meg összekoszolni magát. Szerintetek ez jó dolog vagy sem (mármint hogy meg akarok tanulni főzni)?

Köszi a válaszokat, minden normálisnak meg a zöld pacsi.

14/L



2014. jún. 19. 19:01
1 2
 11/18 anonim válasza:
Szerintem az jó ha megtanulsz főzni hisz az életbe majd megálod a helyed és egy cseppet sem ciki :)
2014. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 futár 1 válasza:
Nyugodtan csináld ez is olyan hasznos dolog aminek az életben hasznát veszed!
2014. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 200025 válasza:
Ez tök normális, én is főzök, és szerintem tök jó buli meglátod. Örülni fogsz, hogy ízlik másnak a főztöd. 14/L
2014. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szuper ötlet! Nem is értem az ismerőseid mért húzzák a szájukat, ne hallgass rájuk! Nagyitól főzni tanulni egyszerűen szuper, én is az én nagyimtól tanultam. :) Nagyon boldog volt, hogy átadhatta a tudást és igazából könnyebb volt így, mint receptkönyvből rájönni a dolgokra. HAJRÁ!!!
2014. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Sajnos manapság rengeteg az "életképtelen" ember, pont az ilyen, nem akarom, mert gáz hozzáállás miatt.
2014. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Van remeny ! orulok hogy van meg olyan tini aki nem csak fb instagram viber ask stb hulyeseggel foglalkozik hanem emberi dolgokkal is ... amik szamitanak a vilagban :)
2014. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

csak gondolj bele, hogy majd csinálsz valami nagyon finom sütit, amikor jönnek hozzád a barátnőid és milyen irigyek lesznek rád, hogy te ezt egyedül meg tudtad csinálni...

meg később is hasznos lesz, nem csak akkor, amikor már családod lesz, hanem ha mész majd koleszba, na ott életmentő lehet egy jó szakács! :))

2014. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha a barátnőm egyszer hatlapossal várna bármit megtennék neki.. :3 szerintem jó befektetés okosan teszed :) 16/F
2014. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!