Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A papám halála hozzájárulhatot...

A papám halála hozzájárulhatott, hogy most a mamám is elment?

Figyelt kérdés

A nagyszüleim 54 évig éltek szép házasságban. Még 70 felett is látszott rajtuk, mennyire szeretik egymást, gyakran fogták egymás kezét, mindig kedvesen viccelődtek egymással stb.


A papám augusztusban váratlanul meghalt szívrohamban. A mamámat nagyon megviselte persze. Ő amúgy cukorbeteg volt, de gyógyszerekkel karbantartva jól volt. Október eleje óta azonban romlani kezdett az egészségi állapota, szellemileg eléggé leépült néhány hét alatt és múlt héten ő is meghalt.


Szerintetek azért halt meg, mert nem bírta a papa nélkül? 54 évnyi házasság után 2 és fél hónapig bírta nélküle...


2014. nov. 8. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ez biztos :( Most már együtt vannak ismét. Sajnálom :(
2014. nov. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen, rettentő gyakori az ilyen, hogy az ittmaradt fél "utánahal" a párjának.

Szerintem ez annyira megható dolog.

2014. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen, könnyen lehet. Eleve nem volt már fiatal, és elveszítette élte párját.
2014. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Igen. Ez gyakori idős pároknál.

Őszinte részvétem.

2014. nov. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
részvétem, most már örökké együtt lesznek!
2014. nov. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Hiányzott neki, elvesztette az életkedvét egyedül... Tényleg sok ilyen eset van. Sajnálom nagyon. :(
2014. nov. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Igen, az én nagyszüleim lehetnek az egyik mintapéldái ennek.

Nagyanyám mindenféle betegségben szenvedett, idős korában, mégis jobban tudta tartani magát mint nagyapám.

Amúgy nem kiegyensúlyozott kapcsolatuk volt hanem amolyan latinos veszekedős szenvedélyes stb egészen halálukig.

Mikor viszont nagyapám meghalt, nagyanyám is nagyon legyengült és pár hétre rá ő is meghalt, annak ellenére hogy az egyik legerősebb nő volt akit ismertem, sokféle betegséget túlélt, de azért mégiscsak nagyapám után ment ő is.

Szerintem ne legyél szomorú emiatt.

Ez egy szép dolog. Sok mai fiatal vehetne példát erről a pár perces kapcsolatok helyett.

A lélek tudja hogy mikor kell mennie, érzi és tudja azt amit te a testeddel és az agyaddal fel sem tudnál fogni.

Nem véletlenül olyan híres és agyonemlegetett az a mondás a kishercegtől, hogy jól csak a szívével lát az ember.

Nem a buta agyonelemezgető aggyal amivel semmire sem mész csak max még többet aggódsz

2014. nov. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen ... Vigasztaljon most a tudat ,hogy őket most már tényleg semmi nem tudja elválasztani egymástól ,együtt lesznek az idők végezetéig !!!
2014. nov. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen nálunk is ez volt, csak a mama ment el hamarabb :'(
2014. nov. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen, elképzelhető, hogy emiatt.
2014. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!