Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Hello. A segítségeteket szeretném kérni. Mi olyankor a teendő, ha a mamám éjjel nappal veszekszik velem és az édesanyámmal. Egy lakásban élünk 2 éve, és egyfolytában mamám el kezd veszekedni. El költözhetnénk a házunkba, de még nincs kész, és mamám nem is folytatja a munkálatokat mert az alkoholista testvéremnek akar venni még egy házat.. se munkahelye, sem pedig élete nincsen. 14 -éves gyerek vagyok (fiú), itt az év vége, és már kivagyok teljesen, nem szeretném lerontani az átlagomat a hülye nyolc-osztályos mamám miatt..

2015. ápr. 30. 18:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát ha van ingatlan 4 is, akkor biztos van megoldás, hogy szétköltözzetek valahogy...

Ha egyszer nem bírjátok egymást, és nem akartok vele lakni, akkor erre a témára kell rágyúrni.

2015. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A házat közül 1 lakhatatlan, a másikban a testvéremék laknak, és oda nem mehetünk, mert mindenfele penész van, és anyukám súlyos COPD -s aszthmás. A 3. ez, a 4. pedig a miénk ugye.
2015. ápr. 30. 19:17
 13/16 anonim ***** válasza:
Az idos kori demencia sokszor kotekedo zsembes es latszolag rosszindulatu embereket szul. Ezzel sajnos nem nagyon lehet mit kezdeni, el kell fogadni, meg kell szokni, vagy megszökni esetleg. Az otthonon gondolkoztatok mar? A Nagyi biztos nem dijjazza, de lehet, hogy rabeszelheto, es sokszor baratokat is talalnak ott...
2015. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

hát ez egy kissé zavaros....azt mondod:


"El költözhetnénk a házunkba, de még nincs kész, és mamám nem is folytatja a munkálatokat"


Ez mit jelent? Hogy van egy házatok ami a tietek volna, de mégis mamádtól függ, hogy kész lesz vagy sem? Ő fizeti? Akkor mitől a tiétek?

2015. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hosszú volt a hétvége, holnap iskola, ritkulnak az ilyen légből kapott mesék.
2015. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

uhh szegény..hát a legjobb az lenne tényleg hogyha fognátok magatokat és elköltöznétek, ha lehet!!! Ne tedd magad tönkre se idegileg, se pedig iskolás szempontbol.

Nekem hasonló volt a szüleimmel,nekem alkoholisták, 3 éve van kapcsolatom és barátom itt lakik nálunk, jól megvagyunk. amióta barátomat megismerték nem olyan durva a helyzet mint kislánykoromban. De tervezzük barátommal hogy elköltözünk most nyáron, ugyanis nem hogy alkoholisták, a legnagyobb baj hogy betegek.. anyának nem szabadna egy kortyot sem innia mert nagyon veszélyes lehet,apának sem lehetne, de az nem olyan durva.. tehát velem az a gond hogy mindíg ott álltam anyáék mellett, ha tört,ha szakadt.. nem egyszer keltem arra h jön a rendőrség, esetleg a mentő. sulibol is nagyon sokat hiányoztam miattuk, korházrol korházra jártam velük.. most vagyok 19 éves, itt állok a vizsgák előtt.. már egyen túl vagyok, jun.ban lsz a többi,és azt veszem észre h nem tudok tanulni... és ez a legkevesebb. idegi bajom is lett tőlük, sokszor elfog a remegés CSAK HA RÓLUK BESZÉLEK már akkor is.. tehát ne csináld ezt tovább ha lehet,költözzetek el!

2015. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!