Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Második világháborús hagyomány...

Második világháborús hagyományőrző vagyok, (l) amit a családon belül nem fogadnak el. Elmagyarázni hiába próbálom nekik, minden áron le akarnak róla beszélni. Mit tehetnék ellene? ( Költözésen kívül)?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és nagyon idegesít, hogy lassan 10 éve nem tudnak megbékélni a helyzettel, miszerint engem ez érdekel.
2018. márc. 11. 20:08
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Kíváncsi volnék, ha a sarló kalapács lett volna a középpontban a kérdésnél, azt mennyien támadták volna..Mellesleg nem tüntettem fel, hogy milyen oldalt képviselek..ha nem tűnt volna fel valakinek.
2018. márc. 11. 20:36
 12/24 anonim ***** válasza:
28%
Gyanítom, hogy nazi oldalon állsz... :D kis tudatlanom.. olvasd el amit elöbb írtam. A kommunisták se jobbak, azoknak azt köszönjük, hogy most itt tart Magyarország, ahol, a kis 40 éves megszállásuk miatt.
2018. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem talált :)
2018. márc. 11. 20:39
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszokra is ugyan az lett volna a reakcióm, mint a németre. Lényegtelen. Diktatúra, az diktatúra. Viszont, ha tényleg nincs ilyen a dologban, akkor pedig szard le, hogy mit gondol a család. Én is ezt teszem, csak más téren.
2018. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ebben osztom a véleményedet.Csak az a probléma, hogy ők a puszta létezésemet is nehezményezik :D
2018. márc. 11. 20:41
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Konkrétumot még mindig nem közöltél
2018. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%

Nyilván van valami elmeproblémád ha a hétköznapi életben gondot okoz neked és a családodnak, hogy téged milyen történelmi esemény érdekel.

Én látatlanban is a családodnak adok igazat.

2018. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell az orrukra kötni. Ha van ismerősöd vagy csoport hasonló érdeklődési körrel akkor azt vele/velük beszéld meg. Mondjuk nem értem ezt a nagy titkolózást, lekezeled a találgatókat de konkrétumot nem írsz. Ugyebár van az a mondás hogy a néma gyereket az anyja se érti. Ha meg nem akartál kérdéseket akkor elég lett volna annyit írni hogy "a családom nem képes elfogadni úgy ahogy vagyok. Mit tehetnék?"
2018. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%

Ebben osztom a véleményedet.Csak az a probléma, hogy ők a puszta létezésemet is nehezményezik :D

Na az ilyen családból el kel költözni ahol a létezésünk is baj..

2018. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, nekem van hasonló hagyományörző haverom, csak ők nem a 2.vh- ra "hegyezik" ki a dolgot, hanem mindenfele hadászati, katonai dologra. Eljárnak mindenfelé, kiállítasokat szerveznek, stb. Ha jellegű a dolog, akkor szerintem, nincs vele semmi probléma.
2018. márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!