Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülők veszekedésével mit...

Nagyszülők veszekedésével mit lehet tenni? Eléggé bedurvultak a dolgok.

Figyelt kérdés

Ez most eléggé komoly kérdés,légyszives a trollok más hova menjenek el! Köszönöm.


Nos, a nagyszüleim pár éve elkezdtek vitatkozni. Az elején nem volt semmi baj,(meg ugye minden házasságban megesik h összekapnak valamin) de később több vita lett és nagyon hangosan ordítoztak mi pedig amikor ott voltunk náluk mindig be mentunk a szobába es sirva vártuk ki amig lecsillapodnak. Általában elég nagy problémákon vesztek össze de aztán már szinte mindenen. Sajnos sokszor volt hogy papa elküldte nagyit és itt töltött pár napot vagy egy-egy hetet. Aztán.. hát nem tudom min de valamin nagyon össze vesztek és Papa sokszor megütötte mamát. Mama sírva jott ide hozzánk úgy hogy ide "költözik". 1-2 hónap múlva meg próbálták újra kezdeni. Az elején jól ment de megint sokat vitáztak. És most, pont tegnap megint megverte papa a mamát...

Egyszerűen nem bírom ki. Muszáj valamit tennem az érdekükbe mert ezt én nem hagyom :(


Mit kellene tenni ilyenkor? Légyszi irjatok valami tanácsot nagyon fontos lenne. Köszönöm..


2018. júl. 6. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Két markos legény odamegy: nőt nem verünk! felkiáltással egy kicsit elagyabugyálná a görénypapát. Egyébként hol laknak? nem lehetne valahogy két lakásra cserélni és függetleníteni a mamát? Az sem jó megoldás, hogy hozzátok költözik.
2018. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Papa nem lett alkesz véletlenül?
2018. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Előbb miért nem tetted fel a kérdest az első ütés után.. Megint megverte... Hány éve veri? Ti meg most itt gyakoriztok. Voltam bántalmazott,vannak saját tapasztalataim,nem kérek leoltást h troll vagyok..

36N

2018. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Figyu az nem rémlik hogy van rendőrség aki trottyost valagba rúgja ? Aztán ha már két bunyó volt akkor lesz több és a végén a mócát zsákba teszik . Költözzön ahová akar , ti meg verjétek le a vén brét és hívjátok rá a yardot ...
2018. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El kell szeparàlni őket
2018. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég sok lehetőség van - szerintem -


1) beszélsz az öreggel (megverni azért nem kell),


2) eladjátok a házat és 2 kisebbet vesztek az árából


3) mamit segítitek elköltözni a 2)-es pont kihagyásával,


4) rendőrség (ez lenne a legtisztább), lelet, orvos nem utolsó a távoltartás sem.


5) válás. Hidd el, sok öreg válik. Bíróság kötelezheti őket a ház eladására.

2018. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. júl. 22. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nezd, ha nagyapad veri nagyanyádat, az mar nem egyszerű "veszekedés" es ketlem, hogy van jobb megoldas, mint a szetköltöztetés, vagy akar az öreg feljelentése, mielőtt esetleg csúnya vege lesz a törtenetnek
2018. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyebkent, nem volt semmi "kiváltó ok". Itt elsősorban alkoholizmusra gondolok, amire valaki mar rakérdezett, de nem válaszoltál.
2018. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!