Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok a férjem 49 mi a nagy korkülönbség ellenére nagyon jól kijövünk egymással nagyon boldogok vagyunk együtt... A gond a fiával és a volt feleségével van...


A fia velem egyidős eddig mindig normális volt de ma kiderült hogy az én férjem facebook jelszavát megadta az anyjának

A férjem ma ment a 20éves lányáért és meglátta hogy a volt felesége a mi beszélgetéseinket olvassa. Tuti a fiú adta meg a jelszót mert a lány jobban húz hozzám mint saját anyjához.


Ez undorító hogy ők 10 éve elváltak és az asszony ezt csinálja. Neki nincs azóta párja

A férjem okkal vált el a volt feleségétől.


Ti mit tennétek a helyembe? Most nagyon dühös vagyok.


Negatív kommenteket nem kérek. A férjemhez nem a pénzért mentem hozzá mindkettőnknek jó munkája van.



2019. szept. 10. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelszót kell változtatni és ennyi.
2019. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen az már megtörtént de nagyon kiakasztott... A fiú ráadásul informatikus mérnök...
2019. szept. 10. 23:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A ferjed sem az eszerol hires,minek adja meg barkinek is a jelszavat? Aztan ti mega csodalkoztok ha elolvassalm...uristen
2019. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert amikor a férjem csinálta a facejet akkor a fia segített neki
2019. szept. 10. 23:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Ez a volt feleseg hülyesége es ink sajnalatos h ezek érdeklik még mindig. Nem ártott nektek vele, nézd el neki, biztos maganyos. Lépj tovább!
2019. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát...furcsa. Nagyon furcsa
2019. szept. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy látta meg? Ment a 20 éves lány@ért oké. Odaállt a volt feleség mögé vagy mi?

Vagy úgy hagyta a gépet a férjed meg megnézte? Nem értem. Nekem ez nem kerek.

2019. szept. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég undoritó,belemászni más facebookjába.
2019. szept. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kúl sztori bró.
2019. szept. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonymousreview60 ***** válasza:
85%

1. Jelszót kell változtatni!

2. A gyerekkel el kell beszélgetni.

3. Aki nem képes biztonságilag annyit gondolkodni, hogy a jelszavát csak ő tudja, másnak nem adja meg, és ha más csinálta neki, akkor megváltoztatja, az ne használjon Facebook-ot, ímélt stb! Ez ugyanaz, mintha a kocsiban hagyná a kulcsot.

2019. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!