Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Mit gondoltok/mi a tapasztalatotok erről/ilyen monitoról?

én ebbe nagyon bele szerettem, de matt ez kijelző és én főleg sötétben használnám! mennyivel ad szebb képet egy fényes kijelző és egyáltalán jó-e ez a monitor??

2011. febr. 17. 20:42  Privát üzenet  

A válaszok
melyikről?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2011. febr. 17. 20:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

sorry! itt a link: [link]

# 2/6Időpont 2011. febr. 17. 21:22 Privát üzenet
Jónak tűnik.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2011. febr. 17. 23:56 Privát üzenet
Lö kiroá... És jó áron is van

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2011. febr. 18. 00:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és az hogy matt az nem zavaró vagy nem rontja a képminőséget? egy fényeshez képest?

# 5/6Időpont 2011. febr. 18. 07:04 Privát üzenet
Nagyon jó nekem is ilyen van nagyon király...naon szép képe van...nyugodtan vedd meg...

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2011. febr. 22. 21:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen saját tapasztalatotok van a Vaterán is árult olcsó kínai Androidos laptopokkal és táblagéppekkel kapcsolatba?
Mi a véleményetek, tapasztalatotok erről a videó kártyáról? Asus 5750 Formula 1GB DDR5 FML/2DI/1GD5
Van valakinek, vagy ismeri ezt a típusú számítógép tápegységet: IBOX KY-350 ATX? Ha igen, mik a tapasztalatotok vele, mert nekem ez van a gépben, és nem tudom ettől-e, de gyakran beáll a kékhalál?
Mi a tapasztalatotok, véleményetek erről a kártyáról: Sapphire Radeon HD5830 Extreme 1024MB? (akinek ilyen van, kérem az írjon)
Xbox 360 Slim konzollal kapcsolatban milyen tapasztalatotok van?
Valaki már vásárolt olyan laptopot, ami a HP Renew programba volt benne? Mi a tapasztalatotok? Köszönöm a segítséget!

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!