Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet mondani arra, ha...

Mit lehet mondani arra, ha egy rokon kijelenti, hogy tovább marad nálatok a tervezettnél pár nappal?

Figyelt kérdés
Csak két napra volt megbeszélve, de amikor ideért, akkor mondta, hogy ja, ő marad még két napot. Nem kérdezi, van-e dolgunk, terveztünk-e mást. Csak kijelenti.
2019. okt. 19. 15:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
13%

Komolyan mondom, azért elképesztő itt a válaszok többsége. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok érintve, nálunk be sincs vezetve az, hogy itt aludjon valaki. Na de ha már..... ha már ott aludt két napig (könyörgöm, 2 napig), és erre rá szeretne fejelni +2 napot (nem +2 hetet, hanem 2 napot), az akkora tragédia? Így, hogy nálatok, kérdező, akkor eleve van olyan, hogy ott alvós vendég. Mert ahol nincs, ott megértem, hogy az ott lakók haja égnek áll tőle (én is meglepődnék, ha pl. unokatesóm jönne, hogy itt szeretne aludni pár napig, mert ügyeket intéz Bp-en). Na de ha már itt van, ha ez nálunk belefér, akkor 2 napon már nem macskapi...csáznék, komolyan.

Másik kérdés: Ti, tehát párod és te, soha nem aludtatok anyós-apósnál? Mondjuk 4 éjszakát egybefüggően?

2019. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó: éppen a lényeget nem fogod föl.

Két napra bejelenetkezett az após, erre készült a kérdezö.

Most lenne két szabadnapja, erre após úgy dönt, hogy marad a nyakán - a szabadideje ugrott és emellett még jópfizhat az apóssal, a párja meg szépen elvan mindenextra stressz nélkül.

2019. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk a gyakorin sem lehet elmenni.

Máskor meg a külföldre szakadt hazánkfia kerülgesse 3 hónapig az unokahúgot, mert különben egy lelketlen szar rokon. Itt meg +2 nap akkora tragédia.

Na mindegy, ez az én véleményem.

2019. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%
A 16-os Goldmund nem normális!
2019. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Hamvas rétihéja ***** válasza:
64%
És attól, hogy ott van, bébiszitterkedni kell az apósod fölött? Csak ott alszik, tégy úgy mintha ott sem lenne. Mekkora a lakás?
2019. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, újra megkérdezem: SOHA nem aludtatok anyós-após otthonában 4 napig? Ezen is el lehetne gondolkodni.

Én (megint ismétlem magam), alapból nehezen tűrök meg bárkit a férjemen és a gyerekemen kívül itt nálunk, de: Ha pl a hugom ideszólna, hogy jönne a fia külföldről a barátnőjével, aludhat-e a lányom most üres szobájában egy hétig, azt mondanám, hogy igen. Oka egyszerű: mert ők is vendégül látták a lányomat és a férjét egy hétig náluk Angliában.

Szerintem ez az alap udvariasság bárkire vonatkozik, ahova már én is bepofátlankodtam, és aki már mosta utánam az ágyneműt, ennyi.

2019. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nem még egy éjjelnél többet sosem aludtam náluk. Akkor is csak úgy, hogy hívtak.
2019. okt. 20. 12:43
 28/31 anonim ***** válasza:
53%
Azt, hogy márpedig nem marad tovább. Magyarázkodni se kell, ő volt pofátlan, ga esetleg megsértődik az plusz jó dolog
2019. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
96%
Miért is marad ott az apósod, ha amúgy a saját fia -akihez elméletileg jött- nem ér rá foglalkozni vele, mert dolgozik?
2019. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
82%

Pfhu ez ismerős. Nekem is állandóan apósnak kell gardedamja legyek... Párom dolgozik ő meg jön és szórakoztatnom meg kiszolgálnom kell,hozzáteszem itthonról dolgozom 9:00-21:00 között minden nap...

És ha esetleg vasárnapra kapok pihit és dögölhetnék az ágyon akkor sem lehet,mert őt szolgálom ki,kerülgetem. És!! Ne engedd. Lett itt is már a megbeszélt 1 éjszakából 6.... 😑😑 Mert jajj még ma éjjel ,jajj már késő van még ma éjjel,jajj unatkozok otthon még egy éjjel... NEM

2019. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!