Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek mennyire nem...

Szerintetek mennyire nem normális dolog ez? Unokatestvérem azt írta nekem mivel nem beszéltünk évekig egymással ezért nem hinném most kellene beszélnünk

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezt neked kell tudnod, függ attól, hogy miért nem beszéltetek, és attól is, hogy most miért kerested meg.
2020. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
mondjuk én sem akarnék veled beszélni, szerintem normális
2020. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ebből mi így sokat nem tudunk megállapítani. Lehet, hogy normális, attól függően, mióta és miért nem beszéltetek.
2020. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha oka van annak, hogy nem beszéltetek egymással, az az ok megszűnt? A reakcióból ítélve nem tűnik úgy, hogy feldolgoztátok volna.

Ha csak trehányság és nemtörődömség volt az oka a hosszú hallgatásnak, joggal várja el a másik, hogy te kezdeményezhettél volna?

Miért kerested most?

Ha akarsz tőle valamit, szerintem joggal nem akar veled szóba állni.

Ha hirtelen rádtörő lelkifurdalás az oka a mostani kapcsolatfelvételnek, nyilván írtál neki valami olyasmit, hogy sajnálod, hogy megszakadt kettőtök között a kapcsolat, ugye?

2020. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami szövegkörnyezet esetleg? Gondolom nem csak úgy rád írt ezzel a szöveggel.
2020. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha a saját példámat hozom, mivel régóta nem vagyok vele jóban és nem is beszélünk ebből kifolyólag én sem akarnék vele szóba állni.
2020. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán már idegenek vagytok egymásnak, és nincs kedve hozzád? Legalább nyíltan közölte.
2020. febr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem tudom megfejteni?
2020. febr. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Megpróbálom lefordítani:

Valószínüleg eddig nem volt köztük semmiféle kontaktus, a kérdezö most megkereste, hogy lépjenek kapcsolatba, az unokatestvér meg nem akarja.


Szerintem egyébként teljesen normális dolog részéröl, csak azért, mert közös ösötök volt, még nem kell tartani egymással a kapcsolatot, föleg, ha eddig sem volt semmi, és nincs semmi közös érdeklödési körötök.

2020. febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bejött a faacebook (előtte meg az IWIW), akkor volt egy olyan jelenség, hogy 15-20 éve nem látott unokatestvérek jelölték egymást, kapcsolatba léptek, levelezni kezdtek. Aztán ez úgy le is csengett, ahogy elkezdődött. Mert úgy, ahogy előtte nem volt miért tartani a kapcsolatot, ugyanúgy most sincs miért levelezni. Szerintem unokatesód nem akar ebbe energiát, időt fektetni. Ez van.
2020. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!