Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha a barátok csunyán...

Normális ha a barátok csunyán beszélnek egymással?

Figyelt kérdés

Én nagyon jol kijövök a barátaimmal,közös programokat szervezűnk szórakozunk,de elcsattan pár csunya szó)-vicc értelemben is,és vita közben is ha nem értűnk eggyet,előfórdult ez már veletek? És mit gondóltók erről az egészről?


Normális?


Az én véleményem szerint,igen mert olyan barátság nincs ahol ne lennének ienek.


Amugy meg párszor rosszul is érzem magamat pár csunya szó után,Mert én voltam az akinek egy rossz szot se mert szollani senki.Mindig is én voltam az akinek a nevétől rettegtek az emberek.Félre értés ne essék én nem magamat tartom iennek csak az életem során észre vettem ezeket.kerűltek,ha láttak remegtek,zavarba jöttek,És a végén emiatt is rosszul voltam.Aztán rájöttem változás kell,mert mindig magányos farkas nem lehetek,de nagyon nehéz ezt is elengedni,most mernek az emberek viccelődni velem fikázni,és jobban mondva ennek örűlök de valahogy ugy is vissza gondolók arra hogy mennyire féltek tölem,Mit tegyek?


2019. márc. 7. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, vissza kell ugatni. :D


Ez a bizalom jele, hát kivel beszéljen csúnyán az ember, meg kinek a vérét szívja, ha nem a haverjaiét?!

Idegenét?! Az nem jó, mert megsértődik.

A barátság meg azért az, mert ott igen komoly tetteknek kell lenni ahhoz, hogy megsértődjön valaki, de apró cseprő dolgokban nem kell az embernek visszafognia magát, mint egy idegen emberrel szemben, hanem lazán mondhat mindent.


Csak kölcsönös legyen. Vissza kell lőni, mert azért itt se szabad hogy adós maradjon az ember! :)

Nálam az ilyen vérszívással meg savazással van így, hogy már félve állnak belém, mert elég jó vagyok benne, és tudják, hogy ha valamivel rámmásznak, előbb utóbb szétaszalom akármelyiket valamivel.

Na de hát valamivel el kell ütni az időt... :)

2019. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Bunkóéknál mindenképp.
2019. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, munkahelyemen volt olyan tanulóm, akit én tanítottam be, hogy kell valakit rommá savazni, meg mivel én is állandóan b-sztattam, megengedtem neki, hogy természetesen ő is visszalőhet, csak legyen benne fantázia.

Végzős korára már bántam, hogy megengedtem neki, mert úgy alázott, hogy én se csináltam volna jobban.

De azért röhögtem rajta... rohaggyon meg... :)

2019. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es, a nem bunkóéknál meg még magázódnak is mi?

Gondolom a kérdező heteroszexuális férfiakra gondolt a kérdésben, ha már nem langyi kategóriában kérdezett.

2019. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves második és utolsó)-egyáltalán senki ne értsen rosszra,És nem "bunkoéknál",mert gondolóm olyan barátság nincs ahol nem szivassák egymást,én kiváncsi vagyok tii mit gondoltok erről? És azért irtam ki egyrészt ahogy leirtam is,én tudom hogy normális,


És még ha nem "normális is,akkor is jobb mindt magányos farkasként,én ugy gondolom),még nyugodtan irhattok,irjátok le a véleményeteket egész nyugodtan)." :)

2019. márc. 8. 07:49
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 érdekes, hogy egyből a melegek ugrottak be, nem vagy te véletlenül látens homoszexuális?
2019. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk igen. Kegyetlenül szívjuk egymás vérét, de közben mindenben számíthatunk egymásra, csak ilyen csipkelődős, beszólogatós a humorunk. Egy mimózább lelkű, érzékeny ember nem sokáig maradna meg a társaságunkban, az tuti.
2019. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Énis ezt akartam kérdezni,negyedik"te egy homoszexuális ember lehetsz,hogy egyből ezzel inditasz. :D
2019. márc. 8. 13:51
 9/9 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy normális , társaságtol függ.

Mi haverjaimmla rendszeresen szidjuk egymást de senki se veszei komolyan , az életünk részévé vált :D

2019. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!