Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti megkeresnetek az unokatesoi...

Ti megkeresnetek az unokatesoitokat? Ha soha nem beszeltettek nem ismeritek egymast?

Figyelt kérdés

Sajnos a szuleink osszevesztek regen, akkor 9 voltam, az unokatesom 6 eves, utana szulettek a tobbiek. Kedveltuk egymast, attol hogy fiatal volt tudunk egyutt jatszani. De a szulei mar engem csak nyugnek tartottak. Szulinapi bulin mindenki kapott tortat csak en nem. Mindig csak bantottak engem, de at unokatesommal nem volt ilyen gond.

Miutan a szuleink nem beszeltek tobbet mi sem. Lett 4 tesoja akik nevet sem tudom, csak hogy 4 en vannak. Mama mondta de o is a szuleimet hibaztatja igy ritkan talalkozunk max 1x evente. Regebben meg tilos volt emlitdnem oket, de 22 eves vagyok, ugy erzem, nekem hianyoznak a rokonok. Nincs egy unokatesom sem. A nagyszuleim kerulnek a szuleim miatt. Borzalmas ez az erzes. Ma meg rosszabb mert mama fbkon feldobta ismerosnek jelolesbe unokatesomat. De felek bejelolni, mi van ha nem emlekszik ram? Vagy utal engem?


2020. ápr. 21. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Biztos nem utál. Ő is felnőtt.
2020. ápr. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen, mindenáron felvenném a kapcsolatot, hogy tájékozódjak a helyzetről. Azért írom ezt, mert hasonló helyzetben voltam. Amíg a szüleink nem kedvelték egymást, köztünk nem volt probléma. Tudni kell azonban, hogy minden ember másképp fejlődik és azért másképp is áll a dologhoz. Tehát más és más a hozzáállása. De megpróbálni mindenképp megéri.
2020. ápr. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

2 lehetőség történhet ha felveszed a kapcsolatot az unokatestvéreddel.


1. Örülni fog, szép lassan újra egymásra találtok mint unokatestvérek.

2- Válaszra sem méltat, mert számára vadidegen vagy,


Te döntésed, hogy mit teszel. Ugyanis a következményeket is neked kell majd elviselned, és ha a második verzió jön be, az sokkal fájdalmasabb lesz mint az ami most van.


Egyébként azvilyen történetnek a másik oldalát is szívesen meghallgatnám, mert számomra nagyon fura, hogy a te szüleid a jók, mégis mindenki tőletek fordult el. (nagyi, nagynéni, unokatesók)

2020. ápr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Jelöld be nyugodtan és írj rá, nem miattad szakadt szét a család. Lehet viszont, hogy ő egy kicsit ellened lett hangolva azóta, vagy most, ha megemlíti a szüleinek, hogy felvetted a kapcsolatot.


Nekem egyébként 11 unokatestvérem van, leginkább semmilyen a kapcsolatunk, nem vagyunk összeveszve, csak szimplán nincs meg a közös téma. A szüleink is szerencsére jóban vannak. Ne szomorodj el, ha ti sem lesztek a világ legjobb barátai.

2020. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Én nem, engem nem érdekelnek a rokonok
2020. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert igazából ebbe nem fektetnék energiát.
2020. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
jelöld be és próbáld felvenni vele a kapcsolatod, ha könnyebb így a lelkednek. Nem értek egyet azzal, ha ő válaszra sem méltat, akkor az jobban fog fájni. HA tényleg ennyire foglalkoztat, akkor az a legrosszabb, ha nem próbálod meg.
2020. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Egy találkozás minden kérdésedre választ ad. Tedd meg és bármi legyen az 'élmény', fogadd el.
2020. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!