Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mennyire hasonlítotok az...

Ti mennyire hasonlítotok az unokatestvéretekre?

Figyelt kérdés
Külsőleg.

2020. máj. 6. 05:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2020. máj. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, 2 lány uncsim van, akik szintén uncsik egymásnak. Csak az egyikre hasonlítok, viszont azért, mert a mi apáink egypetéjű ikrek és mindketten apáink génjeit örököltük inkább (leginkább én, ő azért hasonlít az anyjára is). Barna haj, barna szem, hasonló arckarakter, ráadásul mindketten szemüvegesek vagyunk és emiatt, akik nem tudják, hogy az uncsim, azok azt hiszik, hogy a húgom.

Bocsi ha hülyén fogalmaztam, reggel van még.

2020. máj. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Barna szem, barna haj ennyire hasonlitunk.
2020. máj. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ő mi családunk anyai ágára (neki apai) üt, én apámra. Ő kék szem, szőke haj, világos bőr, nekem barna a hajam, barna a szemem. Egy év van köztünk, de sokkal fiatalabbnak tűnik :)
2020. máj. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg ma már egyikre sem. Vannak belső vonások, amik valószínűleg megmaradtak, de sajnos már régen nem találkoztam velük.
2020. máj. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiú unokatesómra hasonlítok. Mind a ketten a közös nagyszülőre hasonlítunk.

A fiam is erre az ágra ütött, ő a nagybátyámra hasonlít (unokatesóm apja, anyám tesója).

2020. máj. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. 3-an vagyunk unokatesók. Semmiben sem hasonlítunk, se testalkat, se hajszín, se szemszín. De van, amiben hasonlítunk. Pl. hogy mit szeretünk, mit tartunk fontosnak.
2020. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Külsőleg kicsit sem, belső tulajdonságok alapján sem.
2020. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 V. Hélix ***** válasza:
7 unokatestvéremből egyel ugyanolyan színű a hajunk, nagyjából ennyi.
2020. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonlítunk. jobban, mint általában az unokatesók
2020. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!