Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire hasonlítotok egymásra...

Mennyire hasonlítotok egymásra a testvéreddel/testvéreiddel?

Figyelt kérdés
Külsőleg és belsőleg is.

2012. febr. 18. 15:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
79%
külsőleg és belsőleg sem hasonlítunk, viszont ugyanazokat a hibákat követem el amiket ő
2012. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%

kicsiként azt hitték négyes ikrek vagyunk, kicsiként nagyon hasonlitottunk mind a 6an egymásra, most felnőttként egyáltalán nem hasonlitunk, se külsőleg se belsőleg csak én és az ikertesóm. (5lány,1fiú)

Hatunk közül én vagyok akinek normális élete van, 3elcsszte, 2 még ráér, én meg jol jártam:) De én különbözök a legjobban a hatból.

2012. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Se külsőleg, se belsőleg nem hasonlítunk. Én kicsi barna, nővérem magas szőke.
2012. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
86%
Se így, se dsúgy, ég és föld vagyunk.
2012. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kicsit de nem igazán.
2012. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
33%
Most azt szeretnéd hallani,hogy én a postásbácsira,a tesom meg a vízvezetékszerelőre hasonlít?
2012. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%
Külsőleg nagyon,belsőleg nem-. Ő a család feketebáránía,én meg csak szívok miatta
2012. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
87%

Külsőleg egyáltalán nem hasonlítunk a bátyámmal, a húgommal hasonló az arcunk.

Belsőleg a bátyámra hasonlítok. Mindketten makacsok, de nagyon jó szívűek, kitartóak vagyunk. Szeretünk túl sokat beszélni, néha nem vesszük észre, ha untatunk másokat. Könnyen feltaláljuk magunkat nehéz helyzetekben.

A húgunk pont az ellentétünk. Csendes, visszahúzódó, könnyen befolyásolható, mindent könnyen felad. Értelmes lány. Nagyon jó barát, akire mindig lehet számítani, jó vele beszélgetni, ha problémánk van, mert meghallgat, de nem okoskodik. Az ő szíve még nagyobb, mint a miénk.

19/L

2012. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%
mióta levágattam a hajam azt mondják dettó ugyanúgy nézünk ki, pedig ő 13 éves és fiú én meg 18 és lány:D nem hiszem hogy ezt bóknak kéne vennem dehát legalább biztos hogy rokonok vagyunk. belsőleg meg.. hát elég nehéz még dönteni hiszen tesóm még kicsi és totál más az érdeklődési körünk, ettől függetlenül valamennyire hasonlóítunk, mindketten túlságosan komolyan veszünk mindent és túl érzékenyek vagyunk (fiú létére napokig nem aludt egy szaktanári miatt). de azért imádom:)
2012. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
95%

Egy bátyám van meg egy húgom. Az alapvonásaink hasonlóak, így arcra azért lehet tudni, hogy tesók vagyunk. Pl. ugyanabba a gimibe jártunk mindhárman, csak a korkülönbség miatt sosem egyszerre, ha mondtam a tanároknak, ki a bátyám, már rögtön mondták, hogy hasonlítok, valaki alapból is megismert. A húgomnál is ez a helyzet.


Belsőleg is vannak hasonló tulajdonságok: makacsok vagyunk, de nagyon, örököltük apánk természetét.

2012. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!