Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi baja van velem a sógornőmnek?

Mi baja van velem a sógornőmnek?

Figyelt kérdés

Én teljes pozitivitással fordultam felé, örültem, hogy a sógorom végre talált valakit, de mar a 2.alkalommal mikor talalkoztunk olyan szemekkel mért végig tetőtől talpig,hogy azt nem is tudom hova rakni. Köszönök neki, flegman köszön vissza,lenéző fejjel, es egyszerűen erzem rajta azt a rosszindulatot ahogy ott vagyunk egy légtérben, hogy valami baja van. Vontatottan beszél hozzám, mintha megtisztelne azzal, hogy hozzám szól. Tény, hogy teljesen mások vagyunk, külsőleg-belsőleg ég es föld, de egy egészséges viszony csak lehetett volna.

Lehet, hogy ez igy nevetségesen hangzik, hogy gyakorlatilag semmit nem csinalt, mégis mi bajom van, de szerintem egy ember erzi, ha a masik utálja es en ezt határozottan erzem. Persze így már en sem vagyok olyan szívélyes vele, kifejezetten rosszul vagyok, ha találkoznom kell vele, es végig méreget a szemével. Megkérdezni nem fogom mi a baja, mert igazából semmi oka rá, hogy baja legyen velem, meg biztos még ő csodálkozna rá, hogy miert kérdezek ilyet, úgyhogy nem akarok en semmi veszekedést, csak valami tippet, hogy viseljem el igy, es hogy ha semmi oka, miért utál ennyire.



2020. máj. 7. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Pedig a kommunikáció lesz a kulcs.

Kérdezd meg tőle vagy a sógorodtól, hogy mi a gond és ugyanezeket elmondhatod neki. Jóba akarsz vele lenni stb.

2020. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Saját tapasztalatom mondom: én is utálom a sógornőmet. Engem nem bántott, de a férjem elmesélte, hogyan viselkedett a családban ill. vele, ezért nem tehetek róla, a tudomásomra jutott információk miatt rá sem bítok nézni. Ez van...


Lehet, hogy hallott rólad valamit, ami nem tetszik neki.


De ez csak egy tipp..

2020. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
attól függ, nálam sógorom ilyen mert ő nagyobb fizuval rendelkezik, több diplomás stb. De mondjuk mindenkivel ilyen aki szerinte lentibb szinten van
2020. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
60%

Férjem nővére ugyanez volt. Flegma volt, mindig meregetett stb. Végül kiderült, hogy az volt a baja, hogy én vékony voltam és edzettem, ő rajta volt plusz 10 kiló, én csinosan öltözködtem, ő korant sem, hosszú hajam volt, neki rövid és nem akart nőni blabla. Egyszerűen féltékeny és irigy volt, ezért viselkedett úgy, ahogy. Én ezekután nem törtem magam, szánalmasnak tartottam a viselkedését és megtartottam a távolságot tőle. Bár azért vicces volt, mikor szemmel majd megfojtott, amiért kiöltöztem pl karácsonyi összejövetelkor. :D Konkrétan sárga volt az irigységtől, tehát ő elég bénán leplezte a féltékenységét.

Lehet nálatok is hasonló lesz.

2020. máj. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!